Seriály a filmy

2. září 2015 01:05

Iva Kropáčková

24 hodin, 7 dní v týdnu. Nové online poradny, kde kdykoliv vyřešíte otázky kolem peněz

Stavba domu, nové auto, dovolená v zahraničí, přírůstek do rodiny, rekonstrukce bytu, ztráta zaměstnání, vyplavený sklep, úraz. To jsou jen některé z nepřeberného množství životních situací, které si vyžadují jasné rozhodování a efektivní řešení. Hlavně v otázce peněz...

* Nevíte si rady s hypotékou, nelíbí se vám vyúčtování energií, postup pojišťovny při řešení škod?* Potřebujete sjednat povinné ručení na nové auto či pojištění na cestu nebo vám banka nabízí novou službu a vy nevíte, jestli je výhodná?* Nebo chcete poradit s rodinným rozpočtem, začít spořit či investovat?

Život přináší spoustu zajímavých situací, které se často točí kolem peněz. A s tím i řadu otázek, s jejichž odpovědí si nemusíte vědět vždy rady. My vám pomůžeme. Při řešení nápadů, plánů i nepříjemných životních zkoušek... Na webu prima-radce.cz vám pravidelně přinášíme zajímavé postřehy a rady, díky kterým můžete ušetřit či naspořit zajímavé částky. Naším cílem je ale i především vyřešit váš konkrétní problém nebo otázku. Spustili jsme proto nově online poradny, kde se můžete ptát našich finančních expertů na vše, co vás zajímá nebo trápí... Se vším se na nás můžete obrátit. Budete-li mít jakýkoliv dotaz z finanční oblasti, stačí ho napsat a vyplnit kontakt na vás (pro vaše větší pohodlí – abyste odpověď našli co nejdříve i ve vaší e-mailové schránce).

>>> TADY najdete všechny ONLINE FINANČNÍ PORADNY Prima Rádce. Na vaše dotazy vám odpovídají experti v čele se Zbyňkem Laiskem.

Jednotlivé oblasti:

  • Pojištění (autopojištění, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, pojištění nemovitosti atd.)
  • Hypotéky
  • Půjčky, kreditní karty
  • Penzijní spoření
  • Spoření, investování
  • Energie (úspory, srovnání nabídek energetických společností, vyúčtování, distribuční sazba, ...)
  • Mobilní telefony a tarify

A navíc! Kromě toho ještě máte možnost se ptát na rady advokáta nejen z oblasti spotřebitelského práva. Zodpoví vám na dotazy týkající se například komplikací při reklamování zboží či služeb nebo nesrovnalostí ve smlouvách. Vyřeší vaše pochybnosti i v případě rozvodu a vypořádání majetku nebo sporu se sousedem. Zeptejte se v Právní poradně zde.

Je toho ještě víc...

Online poradny nejsou jedinou novinkou na našem spotřebitelském webu. Určitě oceníte možnost vygenerovat si nejběžnější smlouvy a právní dokumenty, které se hodí v řadě životních situací. Nebudete muset už utrácet za advokáty, dokumenty naprosto odpovídají platným zákonům a jsou průběžně aktualizovány. Navíc návštěvníci Prima Rádce mají šanci získat na smlouvy kredit. Podrobnosti se dozvíte v tomto článku:

A ještě více o dalších novinkách na webu:

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky peníze finance

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.