FOTOGALERIE: Jaké to bylo v Plzni a jak vám to s námi slušelo?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byla o uplynulém víkendu Plzeň. Děkujeme všem, kteří na náměstí Republiky přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali.

Živé vysílání z mobilního zpravodajského studia v centru západočeské metropole bylo spojeno s velkým doprovodným programem, kterého se účastnili i herci a moderátoři TV Prima.

Vystoupili zpěváci z muzikálu Děti ráje, Marek Ztracený, Kamila Nývltová a také Andrea Verešová, která momentálně hraje v seriálu Svatby v Benátkách.

Divákům se představily i herečky seriálu Cesty domů III Petra Horváthová a Henrieta Hornáčková.

O živé vysílání Zpráv FTV Prima z unikátního mobilního studia se postarali Klára Doležalová a Karel Voříšek. Ti mimochodem zavítali do plzeňského Dětského centra, kde za TV Prima předali finanční šek.

Krimi zprávy a jeden z našich diváků pomohli v neděli také těžce nemocné šestileté Terezce sehnat peníze na nový speciální kočárek.

Jak vám to sluší?

Jako vítěznou fotografii od vás diváků jsme tentokrát vybrali tento snímek od paní Jägerové, která k ní připsala stručný vzkaz: "Ať Prima jede!"

Děkujeme za zachycení atmosféry a za odměnu posíláme dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu).

Zprávy FTV Prima ovládly centrum Plzně Foto: p. Jägerová

Jak vám to sluší?

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu do centra Plzně na akci Prima jede... za vámi přišli podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Prima jede… za vámi a tento víkend zavítá do Liberce na náměstí Dr. Edvarda Beneše.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

4. a 5.10.2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12.10.2014JihlavaMasarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.