Seriály a filmy

10. září 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

Prima jede do Karlových Varů. Tentokrát s Gábinou a Romanem

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na prostranství před poštou v Karlových Varech. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu a hvězdné tváře. Přijede Zdeněk Pohlreich a Iva Kubelková.

Moderátor Tomáš Hauptvogel si nejvíc oblíbil atrakce, konkrétně střelnici, u které zápasil tak dlouho, dokud neulovil suvenýr pro kolegyni Terezii Kašparovskou. Zkusil zkrátka jednu z atrakcí, které jsou tu pro všechny návštěvníky.

Akce Prima jede za vámi nabízí každý víkend unikátní pohled do zákulisí Zpráv FTV Prima a zároveň přiváží bohatý doprovodný program, který vrcholí vždy v 18.55, kdy začíná vysílání Zpráv přímo z mobilního studia.

"Bylo to skvělé, naši diváci byli opět úžasní. Jsem ráda, že mezi ně pravidelně vyjíždíme, je to velký zážitek a cenná zkušenost," říká Terezie Kašparovská, která po boku Tomáše Hauptvogela vysílala z mobilního studia už podruhé - premiéru totiž měli v Mikulově, kde celá zpravodajská roadshow TV Prima odstartovala.

To moderátor VIP zpráv Miroslav Šimůnek si mobilní studio "osahal" poprvé. "Byla to má premiéra, neobešla se bez nervozity. Ovšem hradečtí diváci byli natolik úžasní, že si to hodně užívám," uvedl Šimůnek.

Program akce Prima jede za vámi startuje v sobotu i v neděli v 15 hodin. V sobotu se divákům představili Josef Klíma i protagonisté Dětí ráje. Na skok se na Velkém náměstí objevil i Richard Genzer, který přišel pozvat diváky Primy na novou show TGM: Talkshow Geni a Míši, která startuje už v neděli v 21.30 po novém seriálu Vinaři.

Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí akce jsou i autogramiády a odpočinout si můžete v Prima kavárně.

Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Ti se mezi diváky podívají coby moderátoři zpravodajství už podruhé.

"Premiéru jsme měli v Brně a tam to bylo naprosto fantastické. Lidé nás neskutečně nabíjeli energií a to je přesně to, na co se těším i do Karlových Varů," prozradil Roman Šebrle.

"Byla jsem před vysíláním v Brně strašně nervózní. Ale dopadlo to skvěle. Hlavně díky lidem, kteří si to užívali, a skvělé atmosféře. Na vysílání z mobilního studia se mi nejvíc líbí, že má úplně jinou atmosféru, průběh a možnosti. Těším se do Karlových Varů a doufám, že si to tam spolu s lidmi užijeme minimálně tak, jako v Brně," smála se Gábina Kratochvílová.

Jak se Roman Šebrle do Karlových Varů těší?

Z hvězd FTV Prima do Karlových Varů zavítá Zdeněk Pohlreich, jehož pořad TEĎ VAŘÍ ŠÉF! můžete vidět od 21. 9. každou neděli v 18.00 na Primě. Do lázeňské metropole přijede i Iva Kubelková, kterou na obrazovkách Primy můžete spatřit každé pondělí a středu ve 20.15 v seriálu CESTY DOMŮ III anebo coby moderátorku TOP STAR magazínu vždy v pondělí ve 21.30.

O hudební vystoupení se postarají Kamila Nývltová, skupina Queenie, protagonisté muzikálu Děti ráje a skupina Lunetic. Zábavný program moderuje v sobotu Petr Vágner a v neděli Miloš Knor. Krimi zprávy na místě moderuje Michal Janotka.

Akce Prima jede… za vámi se na prostranství před poštou koná pod záštitou statutárního města Karlovy Vary.

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Podívejte se na vaše fotky

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.