Ve snímku Nenápadné zlo se seznámíte s čerstvým expřítelem Lady Gaga

Prima LOVE vám v sobotu večer nabídne americký thriller Nenápadné zlo, který můžete sledovat ve 20.15. Ve snímku uvidíte i herce Taylora Kinneyho, jenž dlouhých pět let chodil s dnešní excentrickou popovou ikonou Lady Gaga.

Co uvidíte v sobotním filmu Nenápadné zlo?

Sophie pracuje jako číšnice a spolu s matkou sama vychovává syna Garretta. Jednoho dne ale Garrett onemocní a to, co nejprve vypadá jako chřipka, se změní v noční můru...

Garrett má nevysvětlitelné bolesti, vyrážku po celém těle a nikdo neví, o co jde. Sophie se tedy pustí do pátrání na internetu, kde objeví možnou alergii na geneticky modifikované potraviny. Kristin pracuje na univerzitě, kde se tyto potraviny testují, a tak tam Sophie vyrazí, aby si zjistila více. Vezme si ji na starost přímo děkan fakulty a uklidní ji, že geneticky modifikované potraviny nemohou být škodlivé. Pak ji ale odchytí jeden z vědců a promluví si s ní v soukromí. Tento muž tvrdí pravý opak.

Sophie se také seznámila s pohledným Eddiem, který o ni usiluje. Sophie neví, co má dát jíst svému synovi, proto nakonec odjíždí na biofarmu, kterou vede Hal. Ten má také potíže s geneticky modifikovanými potravinami, společnost Clonestra na něj tlačí, aby začal kupovat jejich osivo. Hal a Sophie mají stejného nepřítele, a tím je Clonestra. Sophie by společnost ráda žalovala, ale nemá důkazy. Když však její matka onemocní kvůli cukrovce a musí do nemocnice, dostane Sophie k dispozici její klíče. Její známý vědec ji tedy vezme na univerzitu a tam se společně snaží najít důkazy proti Clonestře. Jsou ovšem chyceni. Sophie se tak dozví, že její známý už vědcem není, nyní je z něj školník. Muž byl vyhozen, když se zhroutil a tvrdil, že geneticky modifikované potraviny mohou škodit.

Podaří se Sophii zjistit, co potřebuje? To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 v sobotu.

Expřítel Lady Gaga se v thrilleru objeví také

Ve snímku Nenápadné zlo uvidíte i urostlého herce Taylora Kinnehyo. Toho už jste na Prima LOVE mohli sledovat jako záchranáře v seriálu Záchranka San Francisco.

Taylor Kinney se ale proslavil hlavně jako přítel popové hvězdy Lady Gaga. Se zpěvačkou chodil dlouhých pět let, ačkoliv měli ve vztahu delší pauzu, vrátili se k sobě. Vztah ale oficiálně ukončili na konci roku 2016. Nové album Lady Gaga tak částečně vypovídá o jejich vztahu.

Se svojí expartnerkou se potkal během natáčení poetického klipu You And I. Klip se drží stále stylu "gaga", surrealismus mu je vlastní. Gaga je jako mořská panna uvězněná ve smaltované vaně někde na americkém zapadákově. V moci ji má její ženich v bílém, Taylor Kinney, který si s ní jako s ženou může dělat všechno, co mu přijde na jeho zhýralou mysl. Vytváří si tak trochu druhou Frankensteinovu nevěstu.

Podívejte se na thriller Nenápadné zlo už v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.