VIDEO: Kdo z Prostřeno! je největší taktik? Budete se divit

V pátek se rozhodne, kdo se stane vítězem cyklu ze Zlína. Na koho bude páteční hostitel Tomáš naštvaný, že taktizuje? Dívejte se v pátek na Primu od 18 hodin.

Mladý vysportovaný policista z Luhačovic (31) je tak trochu rýpal týdne a navíc záhada sama. Tomáš má docela ambiciózní menu, které překvapí hlavním chodem, hovězím na víně s karlovarským knedlíkem. Proč ale hosty nezajímá jeho jídlo, jako spíš to, s kým vlastně ve svém hezkém mezonetovém bytě, kde se nezapře ženská ruka, bydlí?

Vždyť tvrdí, že je svobodný a bezdětný, ale holky najdou v zásuvkách dámské prádlo a dětské oblečení. Je snad Tomáš transvestita, nebo s někým žije? Ale z Tomáše nic nevypadne, jen mlží cosi o neteřích a nezávazných kamarádkách. Nejvíc do něj rýpe Kateřina, která mu výhru nepřeje. Chce ji totiž pro sebe. Trochu taktiky ve finále nezaškodí, ale nepřehání to Katka?

I Tomáš je nervózní a stane se mu nehoda, která by mohla zhatit jeho veškeré úsilí. Do trouby se mu vyleje obsah kastrolu, v němž připravuje svoje hovězí. Základ pod maso musí proto udělat znovu – stihne to?

A jaký bude jeho, v pořadí už třetí, vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi?

Na úvod jsou kachní prsa, podávaná s rukolou a domácími bagetkami, povedenými tak, že soupeřky nevěří, že je Martin zvládl sám. Knedlík je po všech těch více či méně šťouchaných bramborách příjemná změna, ale strážce zákona bohužel neuhlídal teplotu skoro vlažného jídla a nestíhá dolévat žíznivým hostům.

Jaké budou očekávané ananasové ravioly s kokosovou zmrzlinou? Asi je to důstojná tečka, když Katka, soupeřivá milovnice sladkého, dojídá po Martinovi, který exotické ovoce nemusí. Čeká hosty nakonec policejní striptýz, nebo o něco nudnější bingo?

Kdo podle Tomáše nejvíc taktizoval?

Prohlédněte si, co Tomáš ostatním servíroval:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.