VIDEO: Řeči o sexu se v Prostřeno! moc nelíbily. I tak se ale leccos dozvíte

Ve čtvrtek bude vařit první muž tohoto týdne, Martin (28). Zlínští se ho obávají, protože jídlo hodnotil přísně a vypadá jako hráč, který má překvapení v záloze. Působil tak i na vás? Dívejte se ve čtvrtek v 18 hodin na další Prostřeno!

Dosud suverénní hostitel je ve svůj den D dost nervózní, třesou se mu ruce a ani jeho menu není moc originální. Vášnivý rybář se bál podávat ryby, protože nevěděl, kdo přijde, a tak vlastnoručně ulovený candát nakonec skončí v nepovedeném fishburgeru, kde ho je škoda. Miniroládky z toustového chleba vypadají moc hezky, ale příliš kreativity je v tomto případě spíš na škodu. Hostitel zkombinuje sladké a slané dohromady, ale lidé nejsou zvyklí na sladký předkrm.

I žampionová polévka by snesla méně tvořivosti a větší příklon ke klasice. Příliš mnoho kari je pro ženskou sekci téměř nepoživatelné, Katce by chutnala spíš jako omáčka na špagety. Martin u Lenky kritizoval kombinaci šťouchaných brambor a dresinku, ale sám to udělá k vlastnímu hlavnímu chodu, slaninovému bochánku z vykostěného kuřecího stehna.

Maso je díky slanině šťavnaté a platí to i o pikantní konverzaci u stolu. Co objevili soupeři při šmejdění v tašce se srdíčky v hostitelově skříni? Proto má Martin stále tak vášnivé manželství, jak se chlubí?

Podívejte se:

Mladý dělník se za své dospělé hračky nestydí, ale ne všem dámám je to při stolování příjemné. A hračička je Martin asi i v jiných věcech, jak prozradí zábava s počítačem. Jen aby toho skákání nebylo po syté večeři, kterou korunuje nepečený jahodový dort, až příliš!

Proč hostům nechutnal fishburger?

Prohlédněte si Martinovy kuchařské skvosty:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.