VIDEO: Kdo z Prostřeno! je podle Lucie "hnusnej člověk"?

Nejmladší soutěžící Natálka (18), studentka gymnázia, si vůbec nevede zle. Škoda, že se opět bude řešit hlavně úkol týdne, a to, že se ho v úterý hosté nedočkali. Sledujte ve čtvrtek v 17.50 Prostřeno!

Nejmladší Natálie se zatím moc neprojevovala, co ale předvede u sporáku, kde jí to prý moc baví? Vypadá to, že v kuchyni domu svých rodičů ani nemá trému, ostatní překvapilo, jak je čtvrteční hostitelka klidná. Začne cheesecakem s malinami, ty jsou tento týden v kurzu.

I když si Diana myslí, že to bude ta jednodušší nepečená verze, mýlí se, Natálka se pustí do pečeného moučníku a moc se jí povede. Na polévku bude opět dýňový krém, takže bude možnost srovnání se včerejškem. Místo kokosového mléka ale bude v polévce smetana i vývar a mladá hostitelka si myslí, že ta její verze je lepší. I v Šaraticích bude hořet krb, ale nejdříve ho musí Honza roztopit. „Udělal jsem to s velkou radostí, protože Natálka se u mě včera spálila,“ uvědomuje si Jan.

Moderní meníčka jsou si v něčem podobná. Jak moc se na tvorbě jídelníčku podílel Natálčin přítel-kuchař? Na předkrm bude zelený salátek, tentokrát s rukolou a několika sýry a tofu pro ty, co kozí sýr nemusí. Honza je nadšený, takhle podle něj vypadá zdravý a kvalitní předkrm. Na divoké selátko na víně a zelenině se šťouchanými brambory jsou už všichni zvědaví a natěšení. Hlavní chod chutná, jen Lucii neuchvátí, ta má ale asi raději boty než jídlo, občas prý si kupuje pár bot denně!

A na stole opět přistane jablko sváru v podobě nesplněného úterního úkolu týdne z avokáda a Helena zase lže, dokonce v rámci hry bez uzardění přísahá!

Prý je to, jako když by potřebovala prodat dům s prasklými zdmi….

Následuje školní zábava jako na lyžáku, která odpovídá věku hostitelky. A Natálie, která vařila poprvé v životě pro více lidí, je se svým výkonem právem spokojená…

Hlavně, že bylo veselo:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.