VIDEO: Komu bude nadržovat věčný kritik Lukáš z Prostřeno! z Ústeckého kraje?

Kritik Lukáš se pěkně "rozjel", holky už prý radši ani neposlouchá. Proto je ale s podivem, že se zdá, že ke čtvrteční hostitelce, blondýnce Janě, nebyl tak tvrdý jako k těm předchozím. Mrkněte se na to v bonusu a nebo ve čtvrtek od 18 hodin v dalším díle Prostřeno!

Těhotná Jana se těší nejen na své druhé dítě, ale taky na svůj večírek. Jak si poradí s úkolem týdne v podobě hruškového závinu? Pomůžou jí duchové, které prý občas vídá v Krupce ve svém udržovaném domě?

Není snadné zavděčit se všem, co nejedí hrozinky, kokos ani hrušky. Není snadné usmažit křupavé vietnamské rolky, ale Jana to umí už deset let a naučila se to přímo od vietnamského kuchaře. Rodinný recept na vývar s rýží soupeřům nechutná, je přesolený, přepepřený – polévka určitě nezaboduje.

Lukášovi je veselá Jana na rozdíl od „hloupé“ Karolíny sympatická, ale musí hrát, takže kritizuje, nebo mlčí. Až Karolína ho vyprovokuje k ostré výměně názorů; už nikdy v životě ji nechce vidět! Druhá Jana je po včerejšku jako vyměněná, mluví, možná až moc, baví se.

Podívejte se, jak se Karolína s Lukášem "bavili" při šmejdění:

Na jídelníčku budou ještě šťavnaté kuřecí závitky s chutnou omáčkou a šťouchanými brambory, fazolky hostitelka bohužel nestihla. A sladká tečka je prý přesladká... Příprava drinků v havajském stylu příjemně završí večer, protože dobré nápoje samozřejmě k chutnému jídlu patří.

Mrkněte se, jak Vlaďka odhalila Lukášovu taktiku:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.