VIDEO: Nejdřív všem týden lže a pak uteče z vysílání. Co je Helena z Prostřeno! zač?

Vaří další studentka Diana (21) a kvůli Heleně zažije malé drama. Naštěstí je celkem kliďas. Jak dopadne závěr tohoto dramatického týdne? Sledujte Prostřeno! v pátek od 17.50.

Ve finále jsme v jedné z nejklidnějších částí Brna, kde ve velkém bytě žije poslední hostitelka se svými bratry, kterým často vaří. „Bydlím tady se třema chlapama a velím tomu ráznou ženskou rukou,“ charakterizuje sourozenecké soužití s bratry a psem studentka sociální práce Diana.

V pátek může předvést, jak se umí v kuchyni otáčet i řešit složité situace. Poprvé bude tento týden domácí paštika i pečivo. Hostitelka sice trochu bojuje s malou nádobou mixéru, také se, chudinka, řízla a nenajde náplast, ale dělá, co může. Paštika úplně neztuhne, jak má, a také ji všichni nemusí. Jak soupeři přijmou její trochu zvláštní, ale zamilovanou rodinnou polévku „Šulcovku“?

Diana ji chce předat dál. Jen jestli bude dost zájemců o tuhle kulinářskou štafetu. Vepřovou panenku jen se zeleninovou přílohou a bylinkovou omáčkou hostitelka zapomněla opepřit, jídlo je prý plané, celkem bez chuti. Na dezert je sladká domácí jogurtová zmrzlina z Dianina oblíbeného exotického ovoce a k tomu sladká nadýchaná kokosová buchta.

Pak to ale bude hodně trpké:

Poslední večeře, a pomalu je to všichni proti Heleně. A Helena si to za tu lež jako věž dneska slízne ode všech – i podle poslední hostitelky se chová nefér:

Proč se ale realitní makléřka najednou zvedne a odejde? Je nejstarší, a takhle urážlivá? A vrátí se vůbec ještě ke stolu? I ta nejdelší lež má prostě krátké nohy… Rozptýlí ty chmury zábava s héliem a vzrušení z blízkého vítězství?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.