VIDEO: Prohlédněte si ideálního chlapa. Najdete ho v Prostřeno!

Mirkovi sebevědomí opravdu nechybí. A jak se blíží konec týdne, všechna témata se začnou řešit trochu otevřeněji. Dívejte se v pátek na poslední Prostřeno! tohoto týdne. Od 18 hodin na Primě.

Veronika (31) sestaví velmi pěkné menu, na kterém se ovšem podepíše to, že bude válčit s časem. Nejvíce se to projeví při servírování polévky, francouzské cibulačky, během jejíž přípravy už hosté začnou volat po pití. Adéla Mirka v tuto chvíli označí za alkoholika.

Veronika konečně donese polévku, ale hosté se ještě budou dožadovat pití – to, že polévka nevychladne, je jen díky tomu, že misky na polévku byly nahřáté. Cibulačka všem celkem chutnala, i když Marie ji nejí a jen okusila pár lžic.

Hlavní chod – šťouchané brambory a maso s grilovaným česnekem – byl celý studený. Maso ale podle všech suché nebylo, což špatně nesla Adéla, které předchozí den ostatní právě maso zkritizovali. Při dezertu pak došlo k otevřené debatě na téma toho, kdo je komu jak sympatický. Adéla byla většinou označena za osobu, která jim seděla nejméně, ona sama připustila, že si zase nejméně rozumí s Mirkem a jejich antipatie je vzájemná. Skrytá nevraživost mezi ní a Veronikou byla také celý týden patrná, jediný, kdo s Adélou neměl asi vůbec žádný problém, byla Anna.

Podívejte se, jak si soutěžící vše vzájemně vyříkali:

Kdo je podle vás ideál chlapa? Mirek to vzal na sebe:

A nebál se ani otevřené debaty s Marií ohledně její křesťanské svatby. Bylo to dost pikantní!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.