VIDEO: Tělo na tělo a dotyky více než intimní, to je čtvrteční Prostřeno!

Výživová poradkyně Diana (23) jde sama příkladem. Krásně zhubla a dnes běhá i maraton. Bude ale její dietní kuchyně ostatním chutnat? Dívejte se ve čtvrtek v 17.50 na Primě na Prostřeno!

Sympatická slečna Diana říká, že její hlavní motivací není výhra, ale chce v pořadu předvést, že se dá jíst jinak – zdravě a přitom chutně. Diana pracuje jako výživová poradkyně a sama na sobě si vyzkoušela razantní změnu životního stylu, která byla úspěšná.

Z nadváhy se dostala do vynikající formy, kterou tuží denně, někdy prý i dvakrát, vstává v pět ráno a běhá. Kromě posilování počítá kalorie a myslí na to, co jí. Nikoho proto nepřekvapí, že Dianino menu tvoří celozrnné obilniny, uzené tofu, zelenina, karotkový krém.

Na hlavní chod bude losos a brambory na rozmarýnu, sladká tečka na závěr je téměř bez cukru. Naštěstí je to všechno zdravé vaření a pečení docela dost k jídlu...

Jen ty brambory nebudou nic moc:

Karotkový krém není bez chuti, má naopak říz a je výborný a inspiruje debatu, jaký že je rozdíl mezi mrkví a karotkou. Je vůbec nějaký? A protože Diana ráda jezdila na pionýrské tábory, kde ji prý děti sice šikanovaly, že je tlustá, přesto ráda na tábory vzpomíná a kolegům připomene jednu hru, která se tam hrála. Naše soutěžící by mohla sblížit, protože bez dotyků tělo na tělo se tahle legrace prostě neobejde!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.