VIDEO: Víte, co je to keříčkovec? Dozvíte se v Prostřeno!

V pátek se všechno rozlouskne! Všichni společně pojí u šestadvacetileté Terezy. Celý týden měla k jídlům spousty přípomínek, jak se v kuchyni zadaří jí samotné? Dívejte ve od 18 hodin na Prostřeno!

„Někdy uvařím tak, až se sama divím,“ říká o svých kuchařských kvalitách brýlatá bruneta Tereza, která vzbuzuje velkou zvědavost. Dojde na pořekadlo, že pýcha předchází pád? Až do finále kritická hostitelka překvapí nesrovnalostí sebevědomí a následného výkonu.

V kladenské „bojové kuchyni“ dekorované artefakty otce-kováře svede poslední kuchařka opravdu boj – sama se sebou. První faux pas nastane během nerealizovaného přípitku. Tereza sice vlastní vývrtku, ale nikdo nemá sílu s ní láhev otevřít – chlap u stolu chybí. Poslední menu obestírá tajemství. Co si představit pod „mezinárodní fingerfood“?

Masové špízy na špejli s příchutí několika světových kuchyní soupeřkám nechutnají, dosud vzorná učitelka Elena je tak zhnusená, že začne mluvit vulgárně! Celkem chutná hrachová polévka není hrachová, ale hrášková – Tereza nezná rozdíl mezi hráškem a hrachem.

Pokud se někdo těšil na rybu, keříčkovce červenolemého si mezi své oblíbené druhy ryb asi nezařadí. Filet ze sumce je suchý jako podrážka, pekl se až do bezvědomí a chutná jako briketa. A jindy útlocitná Kristýna to vyhrkne na Terezu bez cavyků!

Dopadnou lépe „šlehačková tma a káva Neapol“? Na kávičku ani nedojde… Hostitelka zapomněla, nebo nestíhá? Chytne se Tereza za nos? Má před sebou ještě flambované palačinky a musí zorganizovat česko-slovenskou slovní hru…

Podívejte se na Terezina jídla:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.