VIDEO: Zvládne čtvrteční hostitelka v Prostřeno! zažehnat vzniklé průšvihy?

Mladá maminka Monika byla kromě včerejška dost kritická, ale sama má v kuchyni pěkné nervy. Co myslíte, povede se jí všechny problémy včas zkrotit? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Monika (24) se považuje za zkušenou kuchařku a strašně ráda peče, jenže právě její sladké pokušení jí dá pěkně zabrat. Když se jí srazí krém ze šlehačky a mascarpone, rozpláče se. Dodá jí přítel včas náhradní suroviny? Jak dezert nakonec dopadne? Budete překvapeni – stejně jako hostitelka. Tahle zkušenost a závod s časem Moniku promění v pokornou a kajícnou ženu.

„Měla jsem obavy, ale dnes mě mile překvapila,“ uzná soupeřka i Láďa, který je rád, že holky i čtvrtý den zůstaly kamarádky. Co mu ale nechutná, to je příloha k plněným prsům – šťouchané brambory s mrkví: „Co mně dá starostí, aby mi nenasládly brambory a daly se jíst; a pak někdo dokáže ty brambory osladit tím, že do nich zamíchá mrkev,“ nechápe.

A výhrady má i k polévce. „Jak se může něčemu takovému, jako je pórkový krém, říkat polévka?“

Proč přišla Ladislavovi polévka přímo "odstrašující"?

Pozná někdo u stolu, které kuřecí maso je bio a jaká porce je z normálního chovu? A co přijde nakonec? Trošku unavený večer završí „mejdlíčkování“ a všechny by měla k životu a lásce probrat kardamonová káva.

Podívejte se, jak se Monika v kuchyni stresovala:

Prohlédněte si galerii Moničiných pokrmů:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.