Celebrity

21. listopadu 2022 11:05

Josef Šťastna

Olga Lounová popsala detaily porodu. Domů šla už po pár hodinách

Olga Lounová (41) se raduje z toho, že na svět přivedla krásnou dceru Arianne, jejímž tatínkem je hokejový trenér Jan Kregl (36). Zpěvačka nyní fanouškům popsala, že rodila ambulantním způsobem, což znamená, že pár hodin po velkém životním okamžiku už byla doma.

Zpěvačka své fanoušky o významném momentu informovala ve čtvrtek 17. listopadu. Zda rodila přesně na státní svátek, neupřesnila. Z prvního vyjádření ale bylo patrné, že ona i tatínek jsou pod vlivem opravdu silných emocí.

Podívejte se, jak těhotná Lounová pózovala pro pánský magazín:

„Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z tvých maličkých úst. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny. Nemohla jsem se dočkat, až tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Ty moje holčičko milovaná, udělala jsi mě maminkou a já si jen přeju, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve vesmíru,“ napsala dojatá maminka na své sociální sítě. Malá Arianne po porodu měřila 50 centimetrů a vážila 3 160 gramů.

Olga Lounová rodila ambulantně

Šťastná maminka o víkendu přidala další podrobnosti ke svému velkému dnu. Spokojená je především s tím, že v porodnici prožila jen pár hodin a poté se mohla rychle přesunout do domácího prostředí.

„Rodili jsme ambulantně, což znamená, že po pár hodinách po porodu a první kontrole miminka a maminky, pokud je vše v pořádku, jdete domů,“ prozradila zpěvačka na svém Instagramu a dodala, že pro každou matku by mělo být normální, aby si sama rozhodla, kdy půjde z porodince domů.

„Potřebujeme více mediálně známých lidí, kteří ukážou, že práce komunitních PA (porodních asistentek, pozn. red.) dává smysl, že je normální volbou zvolit si, kde chce žena rodit, případně kdy chce odejít domů,“ dodala Olga Lounová, která v minulosti mimo jiné proslula tím, že si pro jistotu nechala zmrazit vajíčka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.