Celebrity

18. prosince 2022 12:02

Vanesa Havlíková

Olga Lounová se těší na první Vánoce s dcerou. Ukázala dojemný snímek s Arianne

Zpěvačka Olga Lounová (41) letos společně s partnerem Janem Kreglem (36) prožije ty nejkrásnější vánoční svátky. Společnost jim totiž bude dělat jejich malá dcerka Arianne, pro kterou to budou úplně první Vánoce. Novopečená maminka se na svých sociálních sítích nyní pochlubila krásnou vánoční rodinnou fotografií.

Olga Lounová se před měsícem stala maminkou a aktuálně prožívá ty nejšťastnější chvíle svého života. Zpěvačka dceru přivedla na svět při ambulantním porodu. „Rodili jsme ambulantně, což znamená, že po pár hodinách po porodu a první kontrole miminka a maminky, pokud je vše v pořádku, jdete domů,“ prozradila zpěvačka na svém Instagramu a dodala, že pro každou matku by mělo být normální, aby si sama rozhodla, kdy půjde z porodince domů.

Jelikož po porodu vyrazila téměř okamžitě domů, mohla si tak malou holčičku užívat společně s přítelem a rodinou, od kterých se jí dostává obrovské podpory.

„Jezdí za námi, vaří, perou, žehlí, nakupují,“ popsala zpěvačka pár dnů po porodu na svém instagramu a svým nejbližším při té příležitosti poděkovala.

Přestože za sebou Olga Lounová nemá ještě ani šestinedělí s malou dcerkou a partnerem už zvládli i první společné focení. S krásnými vánočními snímky se pochlubila i svým fanouškům na sociálních sítích.

„Ještě před pár týdny jsi byla u mě v bříšku a my byli doma sami. Teď už jsi tady s námi. Na celý život. A prožiješ první Vánoce,“ rozplývá se maminka, která na příchod dcery nechce nikdy zapomenout, a proto naplno využila také svou placentu.

Nechala si z ní udělat obtisk, který využije jako obraz. Kromě obtisku ale placentu využila i na další věci. „Ptali jste se, jestli jsem si nechala udělat tinkturu z placenty. Ano, nechala. A také usušit na malé kousky, kdyby bylo potřeba,“ prozradila Lounová na Instagramu svým fanouškům. Zařadila se tak k ženám, které věří, že placenta může být zdraví prospěšná.

Ještě v těhotenství Olga Lounová nafotila snímky pro pánský časopis:

Sdílejte článek
Štítky porod Instagram Vánoce Olga Lounová placenta

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.