Celebrity

14. března 2022 15:15

Zuzana Schneidewind

Ondřej Brzobohatý drsňáky jen hraje. S tetováním bych vypadal jako idiot, tvrdí

Linka (2) - upoutávka

Herec a hudební skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý je známý svým galantním vystupováním. Teď ho ale na televizní obrazovce opět vídáme v roli policisty, který je trochu floutek a potetovaný frajer na silné motorce. Jde jen o dobře zahranou postavu, nebo v sobě Ondřej skrývá také kus podobného rebela?

„Motorkářskou průpravu jsem měl velice chabou, protože jsem se na silné motorky nikdy moc neodvažoval lézt. Měl jsem před nimi respekt,“ odpověděl webu Prima Ženy jasně během natáčení minisérie Linka, která se momentálně reprízuje každé pondělí na Primě.

„Jsem maximálně velký a vášnivý vespař, takže mám rád skútry. To se ale s koňmi, které má ta moje seriálová motorka, nedá moc srovnávat. Nicméně jsem se do toho zkusil nějakým způsobem dostat a myslím si, že to ve finále nevypadá až tak úplně amatérsky,“ doufal tehdy se smíchem Brzobohatý junior a přiznal, že mu přesto právě tato seriálová role poměrně přirostla k srdci.

Připomeňme, že ve čtyřdílné sérii ztvárnil postavu Filipa Mrkvičky, což je frustrovaný policista, který jako vyjednavač a krizový intervent v minulosti nezvládl policejní akci a použil násilí v situaci, kdy neměl. Je za to vyšetřován, podle interních pravidel postaven mimo službu a převelen na tísňovou linku. Stejně se ale často neudrží a i přes zákaz své nadřízené (Ivana Chýlková, pozn. red.) odbíhá do akce.

„Na té postavě se mi líbí, že není úplně jednobarevná, žádný Mirek Dušín. Tohle se mi vlastně hrálo mnohem líp, že v něm bylo několik démonů, které jsem musel řešit,“ zavzpomínal herec. A řešit prý před natáčením musel také drsnější vzhled. Co Mrkvička má a Brzobohatý, který nedávno odhalil svůj černý zub, postrádá?

Ondřej Gregor Brzobohatý má o tetování jasno

„Musel jsem si nechat trochu zarůst bradu, v mém případě jsou to spíš takové ostrůvky naděje, ale možná že ve finále působí trošku drsněji. Zároveň mám ještě všude možně kérky,“ prozradil se smíchem Ondřej a doplnil, že o bohaté tetování se postarali zruční maskéři. Po dokončení seriálu se obrázky daly zase jednoduše odstranit. „Ta tetování byla z Anglie a skutečně držela velmi dobře,“ poodhalil ještě o moderním výdobytku, díky kterému nemusel před každým natáčením a po něm trávit další hodiny v maskérně.

Můžeme ještě doplnit, že Ondřej Gregor Brzobohatý dodnes žádné opravdové tetování nemá, čímž je v současném světě v podstatě vzácný. Nijak neskrývá, že se mu tetování moc líbí, a dokonce nad jeho realizací i několikrát přemýšlel. Nakonec prý ale vždy došel k závěru, že „by s tetováním vypadal jako idiot“. Tetování může být krásné, má však také svá ale...


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.