Celebrity

25. května 2023 15:24

Karolína Oehmová

Ondřej Brzobohatý rozjel nový byznys. Prodává pižmo Jakuba Prachaře

Inkognito (15) – Pižmo na prodej

Ondřej Brzobohatý (40) přišel s novým byznysem. Rozhodl se pro něj využít pižmo Jakuba Prachaře (39). Ten ovšem není z kamarádova počinu vůbec nadšený. Na rozdíl od Libora Boučka (42), který prozradil, jak tělní produkt aplikuje.

Hned na úvod zábavné show Ondřej Brzobohatý prozradí svůj nový byznys. Začal prodávat pižmo svého kolegy a kamaráda Jakuba Prachaře. Tuto překvapivou novinku glosuje Libor Bouček, který prohlásí, že Jakubovo pižmo už ochutnal. „Ano, ano. Je to opravdu velmi výjimečná záležitost a skutečně člověk potom zažívá něco, co nikdy v životě nezažil, a ocitá se ve sférách, kde nikdy nebyl,“ doporučuje produkt Ondřej v show.

Zklamaný Jakub Prachař. Ondřej Brzobohatý ho zradil

Jakub Prachař bude ale tímto kamarádovým počinem zklamaný. „Mě mrzí, že prodáš kamarádovi dvě stě litrů za dobrou cenu, dva roky jsem na tom pracoval, a on s tím pak takhle ošklivě kšeftuje na internetu,“ přizná smutný Prachař v show Inkognito vysílané každý čtvrtek ve 21.35 na Primě. Toto zklamání si prý ponese životem dlouho.

Libor Bouček si pižmem maže kolena

Ondřej se situaci ještě pokusí zachránit tím, že Liborovi dával jenom zkušební vzorek. Ten jen znovu zopakuje, jak je spokojený a že pižmo opravdu funguje i chutná. „To ti nemá jenom chutnat, ale tím se můžeš i pomazat,“ radí oblíbený hudební skladatel. „Vždyť já si tím mažu kolena,“ opáčí mu Libor a ukončí tím celou záležitost ohledně kvality onoho elixíru.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.