Celebrity

29. května 2023 19:30

redakce Prima Ženy

Ondřej Brzobohatý podává na Kuchařovou žalobu. Informoval o tom na sociálních sítích

Vypadá to, že Ondřej Brzobohatý už toho má tak akorát dost. Kauza kolem jeho církevního rozvodu se mediálně probírá už několik dní. Po zveřejnění několika citlivých a osobních informací se herec na svou exmanželku rozhodl podat žalobu.

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová jsou oficiálně rozvedeni už více než rok, nedávno však modelka zažádala o anulování církevního sňatku. To ovšem není tak jednoduché a žadatel o něj musí přednést několik závažných věcí, kvůli kterým o zrušení posvátného svazku manželství stojí.

Mohlo by vás zajímat: Jako drag queen mi říkají Tiffany Richbitch. Není to ale coming out, říká Brzobohatý

A právě to Taťána Kuchařová udělala a ve své žalobě zveřejnila několik pikantních informací z jejich partnerského života. Najevo se dostala Ondřejova záliba v nošení dámských šatů, o čemž jsme vás informovali už dříve. Kdyby se tyto věci řešily za zavřenými dveřmi, bylo by vše v pořádku. V tomto případě tomu tak ale nebylo, jelikož se přesné znění žaloby dostalo do bulvárního deníku. Blesk měl v rukou její kompletní znění, které také uveřejnil.

Brzobohatý podezříval svou exmanželku

Když se vše dostalo ven, Brzobohatý se k celé věci rozhodl postavit čelem a Blesku poskytl rozhovor, ve kterém svou zálibu potvrdil. Kromě toho však také dodal, že Kuchařová s ním pořádala několik večírků, na kterých se do nejrůznějších kostýmů převlékali spolu. V rozhovoru také naznačil svou domněnku, že za vším podle něj stojí jeho exmanželka.

Čtěte také: Kuchařová se vyjádřila ke kauze s Brzobohatým. Nemám s tím nic společného, tvrdí

Kuchařová obvinění odmítla

Naopak modelka se proti jakémukoliv vynášení informací do médií ohradila. „Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou. S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej. Žádám šéfredaktora Blesku o vysvětlení, jak se dostal k tak citlivému dokumentu. K probíhajícímu církevně soudnímu řízení se zatím nemohu vyjadřovat,“ napsala před časem na svém Instagramu.

Podívejte se na základní informace o této kauze:

Žaloba za pomluvu

Nyní se situace kolem celé kauzy ještě více vyostřila. Brzobohatý se rozhodl podat trestní oznámení a o všem informoval na svých sociálních sítích. „Je toho na můj žaludek vážně příliš. Už se v rámci kauzy Kuchařová vs. Brzobohatý útočí i na mou rodinu a celá záležitost tím klesá pod tu nejnižší úroveň veřejného praní špinavého prádla. Rád bych tedy svým následujícím prohlášením ukončil vše jednou provždy,“ píše Brzobohatý na svém Instagramu.

Herec si podle všeho předtím, než svou exmanželku obvinil, vše dostatečně ověřil a nyní se rozhodl pro protiúder. „Mou podmínkou pro zveřejnění rozhovoru, při kterém jsem byl s obsahem církevní žaloby konfrontován, bylo, abych se i přes logickou dedukci – kdo stál za podstrčením veškerých materiálů Blesku – s naprostou jistotou utvrdil v důkazech, které by vedly přímo k Taťáně. To se stalo! Viděl jsem na vlastní oči vše, co jsem vidět musel, abych si byl jistý, že mé obvinění Taťány z tohoto činu může a hlavně by mělo spatřit světlo světa. Daň za to byly nepříjemné intimní otázky týkající se lživých a skandalizujících obvinění v žalobě, na které jsem otevřeně odpovídal. Nikdy bych nenechal rozhovor s ukázáním na viníka zveřejnit na základě domněnky nebo pokud bych si nebyl stoprocentně jistý, že právě Taťána Kuchařová je tím, kdo žalobu úmyslně zveřejnil. A ano, poskytnutí takového dokumentu médiím se rovnou počítá jako samotné zveřejnění, kterému jsem se já zkrátka už musel bránit. Tenhle fakt žádná právnická klička nevyvrátí,“ pokračuje ve svém vysvětlení Brzobohatý.

Kuchařová podle něj nadále pokračuje ve lhaní. „I přesto, že pravda vyšla najevo, Taťána ji dál bezostyšně popírá ve svých lživých prohlášeních psaných evidentně advokátní rukou, ve kterých se snaží vinu hodit na mě a od podstaty věci odvést pozornost. Respektuji, že Blesk ctí ono novinářské pravidlo, když musí za každou cenu krýt zdroj, ale já nemusím ctít mlčenlivost několika svědků, kteří byli do celé kauzy Taťánou namočeni. Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ vysvětlil Brzobohatý svůj krok a dodal, že nerozumí tomu, proč se to celé vůbec stalo. „Přijde mi to absurdní a zbytečné a je mi to líto,“ zněla jeho závěrečná slova v příspěvku.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Ondřej Brzobohatý celebrity Taťána Kuchařová trestní oznámení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.