Celebrity

24. prosince 2022 10:30

Zuzana Schneidewind

Ondřej Sokol popřál všem plodné svátky. Jeho tužby se do televize nedostaly

Máme rádi Česko XII (5) – Hrátky s čertem

Tahle scéna v televizi nebyla. Vy se ale můžete podívat na bonusovém videu, co přesně herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol během oblíbeného hádání názvu filmu nakreslil na skleněnou tabuli. A ano, je to to, co vás nejspíš napadlo!

Možná vás také zaujala podivná věc, kterou svíral v ruce čert vyobrazený Ondřejem Sokolem v oblíbené vědomostní show. Kolegové v jeho týmu měli podle kresby uhodnout slavnou pohádku, což se jim i přes matoucí nápovědy podařilo. Potud bylo vše odvysíláno. Do televize se ale už nevešlo extra vysvětlení autora kresby. Co přesně Sokol myslel tím, co mohlo připomínat zdvižený prst, ale také moudí?

Hrátky s čím? Ondřej Sokol vysvětlí

„Mě by ještě zajímalo,“ přihlásil se po skončení úkolu Vojta Kotek a dožadoval se ve vánočním speciálu Máme rádi Česko, který nyní můžete sledovat online na iPrima.cz, objasnění. „I když jsme už uhádli název pohádky – Hrátky s čertem, Ondra ještě dokreslil tomu čertu do pravé ruky… Něco?“ zajímal se Kotek. Ondřej Sokol neváhal a hned vše vysvětlil. „Je to přání plodnosti Vánoc. Když nemáš doma kurník a kohouta, použij tohle,“ prohlásil Sokol a Libor Bouček doplnil, že když nemáš kurník, „vztyčíš čertovi palec“.

Tímto ale rozbor díla neskončil. „První, co mě napadlo, bylo, s čím mívám tak hrátky? Ale…“ pustil se do dalších úvah Sokol a ještě je rozvinul. „Je to zaručená hračka. I o Vánocích,“ konstatoval na závěr autor díla a vy si raději o kresbičce udělejte jasno sami.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.