Celebrity

9. prosince 2022 17:05

Zuzana Schneidewind

Záhada šrámu na čele Libora Boučka. Moderátor o vzniku mlží, kamarádi ho provokují

Máme rádi Česko XII (5) - upoutávka

Pozornému divákovi jistě neunikla náplast, s níž na čele moderuje Libor Bouček (42) už několikátý díl oblíbené show. Jak ke zranění Bouček přišel, není vůbec jisté! Zatím na světlo světa prosakují pouhé náznaky z úst jeho kamarádů Vojty Kotka (34) a Jakuba Prachaře (39).

Že se pod nepřehlédnutelnou náplastí na čele Libora Boučka skrývá sešitá rána, bylo vidět už v momentě, kdy se moderátor během natáčení lehce orosil a krytí se mu trochu odlepilo. Na náplast vlastně upozornil i Vojta Kotek, který hned hbitě opustil svůj kapitánský pultík ve studiu a jal se Libora ošetřit – leukoplast přilepit. Bleskové ošetření pak už nikdo nekomentoval a soutěžilo se dál.

Podívejte se ještě jednou na záchranáře Vojtu Kotku:

Lidé, kteří odvysílaný díl sledovali, se ale zajímají, co se populárnímu moderátorovi stalo. „Co se týká toho zranění, pan Kotek mi poradil, abych říkal, že jsem narazil do lampy. Takže jsem narazil do lampy,“ okomentoval flastr na čele Libor Bouček.

Libor Bouček zadělává těsto hlavou?

S touto verzí by se zvídaví diváci mohli spokojit. To by ovšem těch příčin zranění nesmělo existovat více. Jakub Prachař pro něj má totiž úplně jiné vysvětlení. Přičítá ho přípravě bábovky, kterou moderátor věnoval do soutěže. „Z lásky zadělával těsto hlavou, a proto to zranění. Narazil v mouce na kamínek,“ tipoval Jakub Prachař. O skutečném původu šlicu sám moderátor mlžil i v zákulisí natáčení show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek večer na Primě, a tak se musíme spokojit s jednou z verzí jeho blízkých parťáků.

Ať už to s ránou na čele Libora Boučka je jakkoliv, dobrá zpráva je, že se nemusí bát jizvy. Estetická medicína v dnešní době dokáže zázraky. „Jizvy můžeme zesvětlovat, zahlazovat, vyplňovat a zmenšovat – možností je vícero od laserů, radiofrakvence, výplní a mezoterapie, přibližuje zázraky současné medicíny dermatoložka MUDr. Tereza Gabryšová. Moderní laser už dokáže nejen zahlazovat vystupující nerovnosti, ale frakčním ošetřením s prohříváním i produkovat tvorbu kolagenu zespodu jizvy a tím ji zarovnat a stáhnout.