Celebrity

1. prosince 2022 14:48

Karolína Oehmová

Jakub Prachař práskl na rodiče: Díky nim jsem ochutnal alkohol v prvním roce života

Máme rádi Česko XII (4) - Jakub Prachař ochutnal alkohol už jako dítě

Nejen herec, ale i velký bavič Jakub Prachař (39) opět odtajnil divákům zážitky ze svého života. Celé studio se sice smálo, ale méně se možná budou smát jeho rodiče Dana Batulková s Davidem Prachařem. Jejich syn totiž přiznal, že díky nim ochutnal alkohol už v prvním roce života.

Jakub Prachař je bezedná studnice příběhů a většina z nich je z jeho života. Někdo by mohl i říct, že všechno ani nemohl stihnout nebo si to zapamatovat. Jelikož tento zábavný herec vystupuje ve spoustě pořadů, mají možnost diváci prostřednictvím jeho historek nahlédnout do rodiny Prachařů. Z téhle ovšem maminka Dana Batulková a otec David Prachař asi moc nadšeni nebudou.

Kvůli otci ochutnal alkohol z ostřikovačů

Hned na začátku zábavné show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek večer na Primě, moderátor Libor Bouček nastínil téma alkohol a vzápětí se podíval na Jakuba Prachaře. Jako by měl u svého kamaráda tušení, že tím bude určitě o zábavu postaráno.

„Já jsem alkohol omylem ochutnal už velmi brzy. Byl jsem z chudé rodiny, takže jsme měli Trabanta bez čelního skla. Vždy když otec chtěl umýt to neexistující sklo, tak ostřikovače pronikly až do interiéru a na zadní sedačku, kde jsem nepřipoutaný seděl na takové plstěné dece. Ta deka samozřejmě nasákla a jak jsem se po ní povaloval, tak se mi přes kůži dostaly první stopy alkoholu do krve,“ prozradil výjev z rodiny Prachařů Jakub.

První alkohol v roce života

Ovšem ani na maminku ve své historce Jakub nezapomněl a možná si tak obhájil, proč se alkoholu úplně nevyhýbá. Už ho to prostě doma rodiče naučili ve velmi útlém věku. „Jelikož mi máma dávala okusovat jablíčka ze zahrádky, tak se smíchal alkohol z ostřikovačů s tím jablíčkem a byl to takový můj první Calvados, který jsem v prvním roce svého života ochutnal,“ přiznal dál Jakub Prachař, který zřejmě od rodičů pod vánočním stromečkem za tuto historku žádné velké dary nenajde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.