Libor Bouček přiznal, že v rádiu moderoval opilý! S tolika panáky by mluvil málokdo

Jak Libor Bouček moderoval opilý

Libor Bouček učiní v dalším díle zábavného pořadu velmi zajímavé doznání. Přiměje ho k němu jeden z hostů, jehož povolání již tradičně hádají panelisté. Pan Martin se totiž živí jako palírník a do studia přinese na ochutnání destilovanou hruškovici ze své dílny.

Při koštování lahodné pálenky zavzpomíná Libor Bouček na své rebelské mládí, kdy jednou v rádiu moderoval, když měl v sobě dvanáct panáků! To si jeho dlouholetí kamarádi Ondřej s Jakubem moc dobře pamatují, a tak si začnou Libora dobírat. „Libore, dej si ještě čtyři panáky a odmoderuj to celý,“ začne ho v pořadu Inkognito, který můžete sledovat každý čtvrtek večer na Primě, provokovat Ondřej Brzobohatý. „To už jsi, Libore, ale jednou udělal. Možná to nevíte, ale Libor jednou v rádiu provedl zajímavý pokus. Pil vodku při vysílání. Z jeho pohledu to vypadalo, že je stále vtipnější a vtipnější, nicméně z pohledu posluchače byl stále méně a méně srozumitelný,“ prásknul na Libora Jakub Prachař.

Bouček o alkoholu: Po šesti hodinách přišlo peklo

Libora lehce prekérní situace ale vůbec nevyvede z míry a historku ještě doplní. „Nejstrašnější na tom tehdy bylo, že jak to šlo do hlavy pomalu, dorazil jsem domů a vyprávěl, že je to bezvadný a že tímto způsobem jde moderovat úplně v pohodě. Zašel jsem ještě do restauračního provozu, kde jsem to dorazil,“ líčí upřímně Libor. „Po šesti hodinách ale přišlo peklo,“ dodává moderátor. To nedá Daniele Písařovicové a ze zvědavosti se zeptá, kolik že těch panáků dal. „Dvanáct,“ překvapí Libor s upřesněním, že tehdy byl ještě mladý.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.