Celebrity

19. listopadu 2022 09:30

Karolína Oehmová

Nečekané přiznání Jakuba Prachaře: Místo bradavek mi narostly oči

Máme rádi Česko XII (2): Jakub Prachař nechodí do nemocnice

Jakub Prachař (39) všechny diváky překvapil, když v zábavné show pronesl velké přiznání. Místo bradavek mu prý narostly oči a má několik penisů! Podívejte se, jak je to možné.

Komediantství má v krvi, a tak není divu, že je Jakub Prachař na televizních obrazovkách opět zaperlil. Všechny přihlížející překvapil v zábavné show, když se přiznal, že nechodí do nemocnice a jaké k tomu má důvody. Naučil se totiž fungovat jako hlemýžď.

O co Prachař přijde, to mu časem doroste

Na otázku Libora Boučka (41) na nejhorší zážitek spojený s nemocnicí Jakub jednoznačně odpověděl: „Já tam nechodím!“ To moderátora překvapilo, jelikož každý nejspíš někdy zažije úraz či zdravotní komplikace, které se bez návštěvy zdravotnického zařízení neobejdou.

„Léčím to všechno doma v klidu, a to priessnitzem. Myslím, že čas všechno vyléčí. Navíc jsem se naučil přemýšlet jako hlemýžď – když o něco přijdu, tak mi to časem doroste,“ vysvětlil s naprostým klidem Prachař v show Máme rádi Česko, kterou můžete sledovat každý pátek večer na Primě. Toho se samozřejmě Libor chytl a svému kamarádovi okamžitě nahrál otázkou, co mu dorostlo naposledy.

„Přišel jsem o kousek čelního mozkového laloku a dorostly mi za odměnu dva. Místo bradavek mi narostly oči a mám i několik penisů,“ prohlásil se smíchem Prachař a k němu se přidalo celé studio. To asi bude jeho přítelkyně Sara Sandeva (25) koukat, co skrývá Jakub v kufříku, když jedou na dovolenou – má v něm totiž prý hned několik velikostí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.