Ozbrojený muž v masce klauna děsil obchodního partnera. Ten ho měl v minulosti okrást

Policie v akci V (84) - Hororový klaun si jde pro peníze

Zoufalý podnikatel se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou. Jeho podivný plán, jak získat od obchodního partnera alespoň část peněz, o které ho měl údajně připravit, ovšem skončil zásahem policie.

Teprve pár týdnů uplynulo od doby, co hostitelku v populárním klání amatérských kuchařů vyděsil během jejího večera hororový klaun, a už je tady další nabarvený poděs. Nemusíte trpět zrovna coulrofobií, abnormálním strachem z klaunů, aby vás výjev, který se tentokrát naskytl muži z Prahy v jeho setmělé zahradě, vyděsil k smrti.

Během noční služby musela hlídka 105 řešit nejeden případ. Celkem běžné prohřešky však vystřídalo oznámení, které podal na dispečink jistý pan Kotrba. Prý se mu na zahradě pohyboval muž v masce a se zbraní v ruce. Policisté okamžitě vyrazili na místo. Tentokrát rychle, ale nenápadně, aby předešli ozbrojenému dramatu, k němuž by při případném střetu s nahlášeným ozbrojeným mohlo dojít. Branka zahrady byla otevřená, a tak policisté se zbraněmi v rukou rovnou zamířili dovnitř prohledat terén.

Netrvalo to dlouho a do cesty jim vběhl muž s maskou klauna na hlavě. Hlídka ho obratně odzbrojila a přinutila, aby ukázal tvář. „Vyřizuju si tady účty… Měli jsme spolu kšeft a on mě úplně po*ebal,“ snažil se policistům vysvětlit své noční strašení na cizím pozemku asi pětatřicetiletý muž. Prý jsou s obyvatelem této adresy ve sporu, protože ho dotyčný měl připravit o miliony. Z „klauna“ ještě vypadlo, že se na místo vydal vyhrožovat ze zoufalství. Akt považoval za poslední naději, jak získat zpět alespoň část ztraceného obnosu. „Takové peníze se prostě na ulici nenajdou, a když to není fér… Já už jsem nevěděl, jak to řešit,“ dodal ještě se sklíčeným tónem v hlase.

Jak uvidíte v dalším z dílů Policie v akci, vysílané ve všední dny odpoledne na Primě, po opakované výzvě konečně přišel před dům také oznamovatel. Dotyčného muže poznal, načež se oba začali hádat. Policie se jejich vyostřenou debatu ještě chvíli snažila korigovat. Ukázalo se, že jde opravdu o obchodní spor. Nakonec tedy hlídka řešila jen vniknutí muže na cizí pozemek.