Paľo Habera má novou píseň! Skladbu nazpíval k filmu Nikdy neříkej nikdy

Novou skladbu po několikaleté odmlce právě natáčí hudebník Paľo Habera. Na scénu se vrací s ústřední písní k filmu Nikdy neříkej nikdy, ve kterém hrají Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová a který zamíří do kin letos v srpnu. Haberova píseň se jmenuje Všechno se může stát, zazní v závěrečných titulcích filmu a Paľo Habera ji v těchto dnech dokončuje v nahrávacím studiu.

Slovenský zpěvák Pavol Habera (61) po dlouhé době přichází s novou písničkou. Ačkoliv část z ní už vznikla dříve, teď měl k jejímu dokončení speciální důvod. Po domluvě se totiž rozhodlo, že zazní v novém filmu Nikdy neříkej nikdy. „Hudbu k téhle skladbě už jsem měl hotovou, složil jsem ji před rokem nebo i dvěma lety. Ale text vznikl až po tom, co jsme se domluvili, že ji použijeme do filmu. Film jsme viděli a text dodělali tak, aby s ním korespondoval,“ říká ke vzniku písně Všechno se může stát Paľo Habera. „Dá se říct, že skladba je tedy filmem částečně inspirovaná a zároveň na něj navazuje a doplňuje ho,“ dodává muzikant.

Mohlo by vás zajímat: Danielu Peštovou štve důraz na vizáž: Proč se talentované ženy musí svlékat?

Souběžně s dokončováním písně vzniká i videoklip, který film do kina doprovodí. Klip režíruje Vítek Pokorný a natáčel ho spolu s Paľo Haberou a Terezou Kostkovou v pražské Stromovce, v Troji a na Barrandově. „V klipu jsem takový pozorovatel toho, co zažívá Tereza Kostková jako hlavní postava filmu, jen tak se kolem ní motám. Snažím se to tu trochu ozvláštnit,“ smál se během slunečného natáčení videoklipu Paľo Habera.

Čtěte také: Daniela Peštová promluvila otevřeně o menopauze: Myslela jsem, že jsem těhotná

Spolupráci si pochvalují obě strany

Tvůrci filmu Haberu oslovili a muzikant po zhlédnutí filmu neváhal. „Já mám rád romantické filmy. Hodně se teď točí filmy postavené na efektech, kde herci natáčí sami na zeleném pozadí a musí si představovat co vlastně je okolo něj. Já jsem odchovaný Woody Allenem, mám radši vztahové filmy a filmy ze skutečného života, filmy, které se mohou stát... všechno se může stát,“ popisuje Habera, proč píseň pro film složil i s odkazem na její název.

„Paľo Habera je pro nás zárukou kvality. Chtěli jsme pro náš film něco výjimečného a v jeho písní jsme dostali opravdový poklad. Zároveň jsme i pyšní, že ho náš film oslovil a že jeho vyznění a atmosféru zakomponoval do samotné skladby,“ říká ke spojení filmu Nikdy neříkej nikdy a Paľa Habery producentka Olga Núñezová ze společnosti NUNEZ NFE.

O filmu

V hlavní roli filmu se představí Tereza Kostková jako cvičitelka jógy Naďa, které nevyšlo manželství a chce se věnovat hlavně své práci a dětem v pubertě. Se štěstím v lásce už nepočítá a nemá na něj ani čas. Ale nikdy nevíte, co se stane dál . Film „Nikdy neříkej nikdy“ totiž ukáže, že všechno zlé opravdu může být pro něco dobré. Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádějí. Před soudem do sebe nejprve lehce vrazí autem a díky tomu na sebe začnou narážet i dále v životě. Z jejich rozvíjejícího se vztahu se pak stane bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro ně, ale i pro jejich blízké... protože VŠECHNO SE MŮŽE STÁT. „Rozvedenej chlap začne chodit na jógu plnou ženských, není ti to podezřelý?“ krotí ale Nadinu představu romantiky s Petrem její kamarádka v podání Pavly Tomicové.

Film natočili producenti úspěšných diváckých hitů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost, režisérem je Braňo Mišík. V dalších rolích se představí Marek Majeský, Pavla Tomicová, Ondřej Sokol, Hana Holišová, Erika Stárková a dosud neobjevené talenty pro dětské role. V kinech bude film od 3. srpna 2023.

Sdílejte článek
Štítky film celebrita zpěvák píseň Pavol Habera hudba Nikdy neříkej nikdy Všechno se může stát Tereza Kostková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.