Celebrity

5. června 2022 05:30

Josef Šťastna

Pártlová a Arichteva investují obří částky do bydlení. Jedna se bojí kolapsu

Nikol Leitgeb (35), Martinu Pártlovou (43) a Veroniku Arichtevu (36) spojuje celá řada společných zájmů. Mají stejný smysl pro humor, rády si dají sklenku vína a naplno pečují o své rodiny. Zejména Veronika Arichteva a Martina Pártlová daly v poslední době fanouškům vědět, že na svém bydlení a spokojenosti rodiny šetřit nikdy nebudou.

Kvůli covidové krizi, snahám o green deal a válce na Ukrajině brutálně vyskočily ceny stavebního materiálu. To si uvědomuje i herečka Veronika Arichteva, která s manželem Borisem Arichtevem rekonstruuje 150 let starý dům. Jednou to bude jistě krásné bydlení, Veronika se ale už nyní bojí, že kvůli budování vysněného hnízdečka rodinu čeká finanční kolaps.

„Trochu nám nedošlo, že jenom vyklízení toho obrovského baráku bude stát nesmysl. Střecha taky měla být podstatně levnější, ale musela se udělat. Původní majitelé tam v 90. letech dali betonové tašky, které ten dům tak zatížily, že by nám to časem spadlo na hlavu,“ svěřila se Veronika na svém instagramovém profilu a ukázala snímek, který na první pohled zachycuje ruinu před zbořením. Jenže tato nemovitost má obrovský potenciál. A hlavně je už nyní jasné, že Veronika s manželem zde nechali kus srdce.

„Jednou se tomu s holým zadkem budeme smát,“ přidal na Instagramu komentář Boris Arichtev, jenž si také uvědomuje, že kvůli rychle stoupajícím cenám se některé stavební práce navýší i třikrát přes původně plánovaný rozpočet.

„Ani to nevzdávám. To není můj styl. Když se do něčeho zamiluju a pustím se do toho, prostě to dotáhnu,“ doplnila herečka, která také přiznala, že se trošku bojí, aby dům nemusel rekonstruovat ještě její syn Luka, jemuž jsou nyní necelé dva roky.

„Má vysoké stropy a obrovské dveře, silné zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budeme snažit uchovat. Přesně vím, kde budu jednou sedávat každé ráno s kávičkou a koukat na Luku, jak mi ničí rododendrony,“ zasnila se sympatická herečka, která si však uvědomuje, že k tomuto ideálnímu stavu povede náročná a dlouhá cesta.

Podívejte se, jak bydlí Lucie Bílá:

Martina Pártlová se na bankovní konto raději nedívá

Na budoucnost svého potomka myslí také Martina Pártlová. I pro ni je domácí pohodlí hlavní. S partnerem Pepou malé Stellince pořídili prostorný dětský domeček na zahradu. Rozkošné stavení disponuje miniaturním nábytkem a pořádnou klouzačkou.

„Krom toho, že je samozřejmě zcela objektivně nejhezčí dítě pod sluncem, má teď (a opět zcela objektivně) nejhezčí domeček na světě,“ vtipkovala Martina před svými fanoušky na instagramovém profilu.

Také Martina a její partner ale mají za sebou budování domova, které s sebou neslo skřípání zubů i šok nad vyprázdněným bankovním kontem.

„Dům už je postavený a je skoro celý vybavený. Chybí mi v něm už jen pár věcí. Teď jsem dodělala bazén a budu dělat zahradu. Na to se hrozně těším. A postavila jsem si tam vinný sklep,“ pochlubila se Pártlová v minulosti deníku Blesk a se smíchem dodala, že na stav svého účtu se raději nekouká, aby to s ní neseklo. „Na účtu jsem kdysi mívala poněkud víc peněz, ale opravdu mě to radši nezajímá,“ dodala zpěvačka a členka úspěšného komického tria 3v1.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.