Celebrity

25. února 2023 06:00

Karolína Oehmová

Patricie Pagáčová si sáhla na dno. V nervech musela najít nechutného švába

Patricie Pagáčová si v zábavném pořadu, v němž hlavní roli hrají zvířecí rekordmani, sáhla na dno. V jedné z disciplín musela v zakrytých akváriích najít mezí dalšími druhy havěti holýma rukama tu snad úplně nejodpudivější, a to švába. Jak si s úkolem poradila?

Oblíbená zvířecí show se doposud mohla zdát jako podívaná s roztomilými a šikovnými mazlíčky. Nyní tomu tak ale rozhodně nebude. Čtvrtá epizoda bude opravdovým testem odvahy zejména pro herečku Patricii Pagáčovou (34). Ta je známá jako velká milovnice zvířat – a možná právě proto do tohoto pořadu s radostí šla. Už se startem soutěžní disciplíny ale nejspíš začala litovat.

Tři tajemné boxy a jeden šváb

Ve čtyřech tajemných boxech bude muset najít jednoho švába. Už jeho hledání pro ni nebude vůbec příjemné, ještě horší ale bude to, co je ukryto v ostatních akváriích – bude muset sahat mezi potkany, cvrčky, sliz a mnoho dalších ne zrovna příjemných věcí.

Mohlo by vás zajímat: Alice Bendová se dusila piškoty v boji proti kryse. Měla jsem si více vytahávat tváře, uznala

„Opravdu se strašně bojím, nemůžu to udělat,“ nechala se slyšet Patricie Pagáčová. Její nervy začaly pracovat na plné obrátky a strach se rozjel na maximum. Jestli dokáže tento úkol nakonec splnit, se dozvíte v show Šampioni v sobotu ve 20:15 na Primě. Jako VIP host dílu bude herec Martin Kraus (39).

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, jenž pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci. V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka, které se týkají zvířat vystupujících v daném díle.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.