Celebrity

25. února 2023 06:00

Karolína Oehmová

Patricie Pagáčová si sáhla na dno. V nervech musela najít nechutného švába

Šampioni (4) – Patricie Pagáčová hledá švába

Patricie Pagáčová si v zábavném pořadu, v němž hlavní roli hrají zvířecí rekordmani, sáhla na dno. V jedné z disciplín musela v zakrytých akváriích najít mezí dalšími druhy havěti holýma rukama tu snad úplně nejodpudivější, a to švába. Jak si s úkolem poradila?

Oblíbená zvířecí show se doposud mohla zdát jako podívaná s roztomilými a šikovnými mazlíčky. Nyní tomu tak ale rozhodně nebude. Čtvrtá epizoda bude opravdovým testem odvahy zejména pro herečku Patricii Pagáčovou (34). Ta je známá jako velká milovnice zvířat – a možná právě proto do tohoto pořadu s radostí šla. Už se startem soutěžní disciplíny ale nejspíš začala litovat.

Tři tajemné boxy a jeden šváb

Ve čtyřech tajemných boxech bude muset najít jednoho švába. Už jeho hledání pro ni nebude vůbec příjemné, ještě horší ale bude to, co je ukryto v ostatních akváriích – bude muset sahat mezi potkany, cvrčky, sliz a mnoho dalších ne zrovna příjemných věcí.

Mohlo by vás zajímat: Alice Bendová se dusila piškoty v boji proti kryse. Měla jsem si více vytahávat tváře, uznala

„Opravdu se strašně bojím, nemůžu to udělat,“ nechala se slyšet Patricie Pagáčová. Její nervy začaly pracovat na plné obrátky a strach se rozjel na maximum. Jestli dokáže tento úkol nakonec splnit, se dozvíte v show Šampioni v sobotu ve 20:15 na Primě. Jako VIP host dílu bude herec Martin Kraus (39).

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, jenž pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci. V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka, které se týkají zvířat vystupujících v daném díle.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.