Alice Bendová se dusila v boji proti kryse. Měla jsem si více vytahávat tváře, uznala

Alice Bendová (49) zajistí divákům pořádnou podívanou. V televizní show věnované zvířecím mazlíčkům se totiž málem udusila piškoty, když soutěžila s krysou. Aby zvítězila, musela si ukrýt do tváří vskutku neuvěřitelné množství oblíbených pamlsků.

Speciálním VIP hostem druhé epizody zábavné show se zvířaty bude tentokrát herečka Alice Bendová. I na ni přijde v rámci show Šampioni řada a bude se muset utkat se zvířátkem. Nejedná se ovšem o žádného roztomilého mazlíčka, ale o krysu. A o co konkrétně půjde?

Mohlo by vás také zajímat: Marek Němec se ukázal v běžeckém úboru a potil krev. Podařilo se mu překonat psa?

Alice Bendová bude mít za úkol nacpat si do pusy co nejvíce piškotů, a to tak, aby si jich tam dala více než zmíněná krysa. „Stačí sníst 23 piškotů, no jasně, to je v pohodě. Holt jsem si měla vytahávat tváře více, teď už je na to bohužel pozdě,“ říká nervózní Alice Bendová. Tolik piškotů najedou v puse ještě zcela jistě neměla.

Podívejte se, jak Alice Bendová se dusí piškoty:

Sprostá přezdívka i pes válející sudy

Alice Bendová je známá milovnice zvířat. Doma má pět psů a každý umí nějaký povedený kousek. „Dcera naučila každého něco. Náš Majk třeba válí sudy za pamlsek. On je silnější, tak se mu to válí dobře,“ směje se herečka. Třináctiletá čivava Jeníček má zase vtipnou přezdívku, kterou ale používají jen doma, jelikož je sprostá. „Hashtag adoptuj hajzla. Kouše, je skvělý a samozřejmě ho milujeme,“ vypráví s úsměvem Alice, která už o dalším mazlíčkovi neuvažuje. Celou smečku totiž v době dovolených hlídají rodiče.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

V pořadu Šampioni, vysílaném každou sobotu ve 20:15 na Primě, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Účastník s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru ve formě hodnotných darů věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.