Celebrity

24. února 2024 06:00

David Laštovka

Markéta Děrgelová randila s Dykem i Hádkem. S manželem oslaví páté výročí svatby

Show Jana Krause (17) - Markéta a Patrik Děrgelovi

Letošní rok je pro herce Patrika Děrgela ve znamení půlkulatých oslav. Na konci února mu bude pětatřicet let a v červnu s manželkou, herečkou Markétou Děrgelovou, oslaví páté výročí svatby. Jak se spolu dali dohromady a jakou výchovu u svých dvou dětí preferují?

Herec Patrik Děrgel v soukromém životě prožívá velmi spokojené období. Jeho osudovou ženou se stala o dva roky starší herečka Markéta Děrgelová, za svobodna Frosslová. Ta před ním randila například s hereckými kolegy Vojtou Dykem nebo Kryštofem Hádkem. „Každý za sebou máme nějakou minulost, něčím jsme si prošli. Na svou ženu jsem nikdy nežárlil, tato vlastnost je mi cizí. Jsme spolu šťastní, dobře se doplňujeme a je nám spolu fajn,“ prozradil Patrik redaktorovi webu Prima Ženy. V úvodním videu zavzpomínali v Show Jana Krause na seznámení.

Před osmi lety, v roce 2016, se jim s Markétou narodil syn Vavřinec. O tři roky později se vzali a po svatbě přišla na svět dcera Mira. „Vždycky jsem chtěl nejdřív svatbu a potom děti, nakonec to ale vyplynulo jinak,“ poznamenal s úsměvem.

Mohlo by vás zajímat: Patrika Děrgela přátelé nikdy nepohostí. Má podivnou fobii z jídla

Markétu pozval na rande díky snu

Na rozdíl od některých celebrit, které fotky a videa svých dětí přidávají na sociální sítě, od nich nic takového nečekejte. Vůči potomkům, kteří z toho ještě nemají rozum, by jim to přišlo sobecké a neetické. Na výchovu mají stejný názor, jen Markéta je prý na děti více přísnější než on.

Čtěte také: Patrik Děrgel toužil studovat střední školu fekální. Nakonec musel na konzervatoř

Patrik Děrgel, rodák z Bohumína, se s Markétou seznámil během studií na DAMU. Jejich cesta k lásce byla poměrně trnitá. Jeden o druhém totiž zpočátku neměl zrovna nejlepší mínění. Zatímco on ji měl za namyšlenou holku z Prahy, ona jeho za morouse, který jí připomínal prokletého básníka.

Nebýt snu, který se Děrgelovi jednou v noci zdál, zřejmě by se nedali nikdy dohromady. „Zdál se mi o Markétě strašně živý sen. Říkal jsem si, že to je divný, proč zrovna o ní... Tak jsem jí zavolal, pozval ji na oběd a ona mi u něj vyprávěla o nějakém svém klukovi,“ zavzpomínal herec v pořadu Show Jana Krause. První pokus tedy nevyšel, nicméně osud je nakonec přece jen spojil. Po čase se setkali na horách, kde už se Patrik rozhodl vzít vše pevně do svých rukou. Pozval ji na rande do kina na film, v němž sám hrál. Od té doby tvoří nerozlučný pár.

Patrik Děrgel o tom, jaké je to být otcem (2016):


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.