Celebrity

29. března 2023 14:55

redakce Prima Ženy

Petr Kolečko se tajně oženil. Své ano si řekli s Anetou Vignerovou, důkazem je prsten

O pořádný šok se postaral scenárista Petr Kolečko (38). Před čtrnácti dny si podle webu Blesk.cz vzal na Staroměstské radnici za manželku matku svého syna Anetu Vignerovou (35). Přitom donedávna randil s Denisou Nesvačilovou (31) a vypadalo to, že herečka si získala jeho sympatie. Dokonce kvůli ní odešel od rodiny. Teď je ale vše jinak.

Svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka se měla podle webu Blesk uskutečnit 14. března na Staroměstské radnici. Důkazem má být i snubní prsten, který Kolečko měl na prsteníčku v pondělí v pořadu Nový den na CNN Prima News (v úvodním videu).

Jak se uzavřelo jedno velké KOLEČKO? Podívejte se zde!

Redakce serveru Prima Ženy se pokusila telefonicky kontaktovat Kolečka, Vignerovou i Nesvačilovou, ovšem ani jeden z nich se k sňatku nevyjádřil.

Kolečko se přitom ještě na začátku března ukázal na vyhlašování ankety Český lev po boku herečky Denisy Nesvačilové. Mnozí si mysleli, že milostný trojúhelník je konečně vyřešen a srdce scenáristy patří zrzavé krásce. Jenže i tam to asi nebylo úplně idylické. Před vyhlášením filmových cen měl pár několik rozepří a vášnivých debat, při kterých dokonce Kolečko utrpěl zranění. Na slavnostní večer přišel se zavázanou rukou.

Pochybnosti o vztahu s Nesvačilovou nastaly, když Aneta Vignerová sdílela na Instagramu video z výletu, který nazvala „mezizastávkou“ a ve kterém jí do koupelny vlezl právě Petr Kolečko. Lidé začali spekulovat o jeho návratu k ženě, se kterou má tříletého syna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.