Celebrity

29. března 2023 15:44

redakce Prima Ženy

Kolečko a Aneta Vignerová se tajně vzali. Fotka z postele zaskočila Nesvačilovou

Scenárista Petr Kolečko si vzal za manželku modelku Anetu Vignerovou, se kterou vychovává syna. Se zprávou přišel deník Blesk a podle webu eXtra.cz celou situaci špatně nese herečka Denisa Nesvačilová, která s Kolečkem ještě nedávno chodila.

Další zvrat, který známe snad jen ze seriálů. Vynikající scenárista Petr Kolečko, který ještě před pár dny randil s herečkou Denisou Nesvačilovou, se oženil. Jeho manželkou se stala modelka Aneta Vignerová.

Denisa Nesvačilová podle bulvárního webu eXtra.cz situaci nenese moc dobře. Redakce Prima Ženy se pokusila Nesvačilovou telefonicky kontaktovat, ta ale na volání nereagovala.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jak probíhala tajná svatba Kolečka a Vignerové?

Telefonicky se nezdařilo kontaktovat ani Petra Kolečka. Mlčela také Aneta Vignerová. Ta ale na na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku, která dokazuje, že Kolečko funguje jako skvělý táta. Je vidět, že rodina může držet pohromadě i v rozbouřené době.

Seriál Dobré zprávy, kde září Denisa Nesvačilová, najdete zde!

Sympatická modelka ukázala, jak Kolečko leží vedle svého syna Jiříčka. To bylo v době, kdy se mu zřejmě už na ruce třpytil prsten. Vše tedy nasvědčuje tomu, že Denisa Nesvačilová milostný trojúhelník opustila. I tato fotka, kde je otec se svým synem, měla hrát v milostném kolečku důležitou roli.

Veškeré dohady nakonec ukončila Aneta Vignerová příspěvkem na svém Instagramu, když zveřejnila fotku rukou s prstýnky a přiznala, že si Petra Kolečka opravdu vzala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.