Celebrity

6. prosince 2022 14:00

Eliška Reiglová

Boj o srdce Kolečka vyhrála Vignerová. Denise Nesvačilové poslala milý vzkaz

Modelka Aneta Vignerová (35) má za sebou bouřlivý rozchod s Petrem Kolečkem (38). Zdá se však, že ještě nedávno divoké vody jsou znovu klidné, protože scenárista odešel od milenky Denisy Nesvačilové (31), se kterou zažehl jiskru při natáčení seriálu Pálava. Vignerová se ve zvratu událostí nevyžívá natolik, aby herečku kontaktovala. Poslala jí ale milý vzkaz.

Petr Kolečko se měl při natáčení seriálu Pálava sblížit s Denisou Nesvačilovou. V srpnu se jejich vztah provalil a muž, jenž do té doby žil s Anetou Vignerovou, potvrdil, že se s ní rozešel. S rusovlasou herečkou se měl dát dohromady už s čistým štítem, jeho bývalá partnerka to však vnímala jinak.

Podívejte se, jak si Petr Kolečko vedl v show Můj muž to dokáže:

Aneta Vignerová má za sebou řadu neúspěšných vztahů. Před Petrem Kolečkem randila s hudebníkem Davidem Krausem (42) nebo také s fotbalistou Tomášem Ujfalušim (44). Zdálo se, že neúspěchem dopadne i její poslední vztah, scenárista si ale sbalil kufry a vrátil se k ní.

Nejsem zlá, říká Vignerová

Aneta Vignerová a Petr Kolečko spolu mají dvouletého syna Jiříka, a tak se zdálo nevyhnutelné, aby se modelka časem alespoň ohledně něj nějakým způsobem dokázala domluvit s Denisou Nesvačilovou. Ukázalo se ale, že v kontaktu nikdy nebyly a nezměnil to ani vztahový zvrat.

„Nebyly jsme v žádném kontaktu. Já jí přeju, aby byla úspěšná v tom, co dělá. Nejsem žádný zlý člověk,“ řekla Aneta Vignerová webu eXtra.cz. Dodala přitom, že jí připadá trapné bavit se o třetí osobě, se kterou se sotva zná.

Vignerová byla šťastně nezadaná, pak obrátila

Ještě nedávno si Aneta Vignerová užívala, že je znovu nezadaná. „Určitě je radost jít do světa. Nemám ale žádné ambice. Užívám si to a jsem šťastná, že jsem sama. Myslím, že to občas žena potřebuje – a v tomto blbém období si to asi nejvíc uvědomí, takže děkuju za to,“ řekla na módní přehlídce redakci pořadu Showtime.

Krátce poté se ale ukázalo, že s Petrem Kolečkem strávila večer plný polibků. Přiznala, že zas tak nezadaná v tuto chvíli není a že se s otcem svého syna snaží začít znovu budovat to, co bylo poničeno.

„Myslím, že to je na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Některé věci se v životě dějí a občas to chce třeba i ústupek a možná i čas, aby si je lidi uvědomili. Zatím je to docela citlivé, takže ani já moc nevím, co k tomu říct,“ svěřila se pořadu Showtime.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.