Celebrity

6. prosince 2022 19:59

Josef Šťastna

Agáta Hanychová prozradila pohlaví miminka. Pro fanoušky nejde o velké překvapení

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Modelka Agáta Hanychová (37) se už nemůže dočkat, až partnerovi Jaromíru Soukupovi (53) porodí prvního společného potomka. Na svém Instagramu nyní sledujícím prozradila, zda do rodiny přibude holčička, nebo chlapeček.

Agátin syn Kryšpín, kterého má s podnikatelem Miroslavem Dopitou (38), se zřejmě těšil na bratra. Agátina dcera Mia, jejímž tatínkem je herec Jakub Prachař (39), zase sázela na to, že maminka na svět přivede holčičku. A měla pravdu.

Modelka na svém Instagramu sdílela emotivní video, ve kterém konečně prozradila pohlaví miminka. A ukázalo se, že do rodiny přibude malá princezna. To však pro fanoušky není tak velkým překvapení, protože tipovali, že kluk to asi nebude.

Někteří komentující na sociálních sítích v žertu navrhují, aby se maličká jmenovala Jaromíra po tatínkovi. To by pro dívku bylo poměrně neobvyklé jméno. Nejdůležitější ale je, aby miminko i rodička byli zdraví a vše dobře dopadlo. Agáta by se tak nyní měla trochu šetřit, jak jí doporučili i lékaři při podzimní hospitalizaci kvůli nečekanému krvácení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.