Celebrity

30. listopadu 2022 12:00

redakce Prima Ženy

Agáta prožije Vánoce bez dcery. Mia bude s Prachařem. Kdo Hanychové zůstane?

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Bývalá modelka Agáta Hanychová (37) má dvě děti se dvěma muži a to třetí, které je na cestě, také bude mít vlastního tatínka. To pro Agátu znamená, že musí každý rok se svými expartnery řešit, u koho budou děti na Vánoce. Pětiletá Mia letos prožije svátky s tatínkem Jakubem Prachařem (39).

Influencerka a moderátorka Agáta Hanychová má syna Kryšpína s podnikatelem Miroslavem Dopitou. Vztah skončil kvůli četným nevěrám. Dceru Miu si pořídila s hercem Jakubem Prachařem. S tím byla dokonce vdaná, ale manželství skončilo v troskách, místo lásky nakonec přišla nenávist a vztah rozleptala zloba. Třetí Agátino dítě je teprve na cestě, otcem se stane mediální magnát Jaromír Soukup (53).

Hanychová i Prachař budou letošní Vánoce trávit po boku aktuálních partnerů. Jakub Prachař se těší, že svátky prožije v klidu s rodinou a okouzlující partnerkou Sarou Sandevou (25). Bylo tedy otázkou, kdo u sebe na magické svátky bude mít pětiletou Miu.

Jakub Prachař se nechtěl před svátky veřejně vyjadřovat s tím, že vlastně neví, jak to celé bude.  Agáta ale svým fanouškům prozradila, že Mia prožije Vánoce s tátou.

„Miu na Vánoce letos nemám. Je to samozřejmě těžké, já mám tu výhodu, že mám děti dvě, Kryšpína mám na Vánoce vždy. Je to smutné, ale pro mě není tolik těžký Štědrý den bez Mii, jako je spíš ta střídavá péče celkově během roku. Vánoce tolik neprožívám, takže nemít Miu třeba týden v březnu snáším hůř,“ přiznala Agáta svým fanouškům na Instagramu. Sama se chystá na hory, i když je v pátém měsíci těhotenství, tak plánuje pořádnou jízdu se snowboardem.

Jakub Prachař odmítá vánoční stres

Jakub Prachař se těší, že Vánoce prožije po boku své mladé partnerky. Navíc se může spokojeně usmívat, protože Sara Sandeva si vzala přípravu nejhezčích svátků v roce pod svou taktovku. Prachaře adventní shon zcela míjí.

„Já se vůbec nestresuju. Všechno totiž zařizují jiní lidé, kteří jsou ve stresu. Já už tím pádem vůbec ve stresu nejsem. Sedím u krbu a pohodička,“ přiznal herec v rozhovoru pro web eXtra.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.