Celebrity

7. listopadu 2022 16:05

redakce Prima Ženy

Jakub Prachař ukázal, že není špatný táta. Dceru Miu vystavil jednou a přidal vzkaz

Mezi hercem Jakubem Prachařem (39) a jeho bývalou manželkou Agátou Hanychovou (37) stále žádná idylka nepanuje. Modelka sice čeká miminko s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), když ale může, o bývalého partnera se otírá a kritizuje ho. Tvrdila například, že Prachař není dobrým otcem.

Agáta Hanychová by mohla být šťastná po boku svého přítele Jaromíra Soukupa, stále však má potřebu veřejně se vyjadřovat ke svému bývalému muži. Když měla ostře sledovaná dvojice v roce 2013 v Mariánských Lázních svatbu, nikdo nemohl tušit, že manželství skončí v troskách. Po rozvodu přitom Hanychová do Prachaře dál šije.

V jednom z pořadů, které vysílá televizní stanice jejího současného partnera, začala Hanychová mimo jiné vyprávět, že ji Prachař oškubal jako husu. Uvedla, že pozemek, kde stojí její dům, musela zaplatit dvakrát.

„To, že jsem Jakubovi musela zaplatit za věci, které byly moje, například jsem si svůj pozemek kupovala dvakrát, protože jsem neměla sílu se s ním soudit, ačkoli si myslím, že bych to vyhrála, to je věc jiná,“ sdělila Hanychová s tím, že v rámci vyrovnání přišla o 10 milionů. „Půlku mi na to dala máma. Nejhorší ale pro mě bylo vědomí, že jsem mu platila za pozemek, který byl prokazatelně můj. Já být chlap, nemohla bych se na sebe podívat do zrcadla. On s tím očividně žít může, tak ať se v těch penězích utopí, ať je třeba snídá,“ dodala dcera Veroniky Žilkové.

Kromě financí Agáta Hanychová řešila i exmanželovu dovolenou

Když neprobírala peníze, řešila, že Prachař není dobrým otcem. Veřejně ho kritizovala za to, že se svou současnou partnerkou Sarou Sandevou (25) odjel na Maledivy bez dcery.

„O střídavé péči bohužel nerozhodujete vy, ale soud. A v dnešní době pokud partner není bezdomovec, ji dostane asi každý. Ti chlapi to nejspíš často dělají proto, aby ublížili nám matkám. My jsme si vycházeli vstříc a někdy to fungovalo, někdy ne. Ale když zjistím, že tatínek Mii si odjel na dovolenou v době, kdy má mít dceru a předává ji chůvě a babičce, vadí mi to. Asi by neměl opustit republiku, když má mít za to dítě zodpovědnost. Když jsem teď byla v nemocnici, hlídala Miu babička. Že bych ale v době, kdy ji mám mít, odjela na dovolenou, to bych nikdy neudělala a neudělala jsem to, takže mě to mrzí,“ vyprávěla modelka na Instagramu svým sledujícím.

Podívejte se, jak Agáta mluví o Soukupovi:

Jakub Prachař vzal dceru na fotbal

Jakub Prachař na tato slova dlouho nijak nereagoval. Je o něm známo, že svou dceru Miu nerad vystavuje na sociálních sítích a soukromí si hodně střeží. Nakonec ale z hercovy strany odpověď přišla a Mia se objevila na fotkách, na nichž je s tátou na fotbale.

Je vidět, že Mia si návštěvu fotbalového utkání hodně užívala. Prachař také k příspěvku připsal, že dcera se na jeho sociálních sítích v budoucnu již neobjeví. Společně s nimi na Slavii zašla také Prachařova partnerka Sara Sandeva.

Pod příspěvkem se strhla poměrně živá diskuse, v níž se sledující dohadují, zda je správné dávat děti na sociální sítě, jako to dělá Agáta Hanychová, nebo se brzdit, jako to dosud praktikoval Prachař. Zaznívá ale také názor, že dospělí lidé by si své účty neměli vyrovnávat a vyřizovat přes děti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.