Celebrity

10. října 2022 11:18

Tomáš Durčák

Jak je na tom opravdu Agáta Hanychová s těhotenstvím? Čeká ji klíčová prohlídka

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová má za sebou mimořádně náročný týden, v němž musela řešit nejen vlastní zdravotní komplikace spojené s těhotenstvím, ale i velký nápor médií. Nyní ji čekají lékařské kontroly, kde se dozví, jak na tom ona i miminko aktuálně jsou.

Agáta už byla propuštěna z nemocnice a aktuálně podstupuje rekonvalescenci doma, přičemž musí co nejvíce ležet a ideálně téměř vůbec nevstávat. O svém aktuálním zdravotním stavu i příčině hospitalizace se rozpovídala ve 14minutovém streamu na Instagramu.

Na kapačky ji dostalo nenadálé krvácení, které ji jakožto těhotnou ženu v prvním trimestru nejen vyděsilo, ale i vystresovalo. Jak popsala, naštěstí jsou ona i miminko aktuálně v pořádku. Další vývoj však podle ní není jasný.

„Tak to se neví, v pondělí jdu zase na kontrolu. Budu teď často chodit na kontroly a uvidíme. Zatím se to úplně nezlepšilo,“ svěřila se Agáta na dotaz, jak dlouho bude ještě muset ležet a odpočívat.

„Myslím, že spousta žen chápe, co mi je, a víc to asi vysvětlovat nemusím,“ dodala Agáta s tím, že si za své současné zdravotní problémy zřejmě může sama, jelikož se jako u svých předchozích těhotenství nebála lehce se přepínat.

Z hospitalizace viní stres a nulový odpočinek

„Bylo toho na mě moc, Kryšpín byl na operaci, do toho jsem začala hodně točit. Neměla jsem zrovna odpočívací období, protože jsem na to nebyla z předchozích těhotenství zvyklá. S Kryšpínem jsem třeba až do sedmého měsíce boxovala, s Miou jsem taky dělala všechno,“ řekla Hanychová s tím, že za komplikace možná může její věk a u starších matek je potřeba více odpočinku.

První kontrolu u lékaře už má Agáta pravděpodobně za sebou. V pondělí zhruba kolem 10. hodiny dopolední sdílela stories z čekárny se stručným vzkazem „Na kontrolu“. Na dveřích, před nimiž čekala, stálo „těhotenská poradna“.

Je pravděpodobné, že o dalším vývoji svého zdraví i miminka bude Agáta fanoušky informovat. Už jen proto, aby zabránila dalším případným spekulacím o těhotenství.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.