Celebrity

19. listopadu 2022 06:30

Josef Šťastna

Souboj o Kolečka pokračuje. Vignerová ukázala Nesvačilové, že zbraně nesložila

Vignerová o Kolečkovi

Zdálo se, že herečka Denisa Nesvačilová (31) napevno zakotvila vedle scenáristy Petra Kolečka (38), který opustil modelku Anetu Vignerovou (35). Ta ovšem ukazuje, že boj o svého expartnera možná ještě definitivně nevzdala. A jeho současné přítelkyni se to vůbec nelíbí.

Je to pár týdnů, co smutná a zaskočená Aneta Vignerová rozdávala rozhovory na téma, jak nese skutečnost, že ji opustil životní partner Petr Kolečko. Ten totiž našel zalíbení u herečky Nesvačilové, s níž točil seriál Pálava. A zdálo se, že sympatického a vlivného scenáristu do svých osidel lásky lapila talentovaná herečka a modelka je ze hry.

Miss z roku 2009 ale dokázala držet emoce na uzdě a na svého partnera neházela špínu. Naopak se soustředila na to, aby zůstal v klidu a bezpečí především jejich společný syn Jiřík. „Táta je pro něj důležitý, Jiříček ho má rád. Určitě ho miluje, je na něho zvyklý a já mu ho v životě upírat nebudu. Budu se snažit – a myslím, že i Petr – o to, aby Jiřík byl opravdu šťastné dítě, jako je teď,“ uvedla modelka pro magazín Showtime s tím, že bere věci tak, jak k ní přicházejí.

Kolečko se občas objevil na veřejnosti po boku Nesvačilové, na které bylo vidět, že si na mediální pozornost vedle nového partnera musí teprve zvyknout. Vignerová do společnosti chodila málo, věnovala se hlavně synovi. Když už na nějakou akci vyrazila, snažila se s novináři komunikovat otevřeně, kladla však důraz na racionalitu. Karty byly rozdány a v zákulisí českého showbyznysu se spekulovalo o tom, že Nesvačilová časem bude chtít založit rodinu. Vše změnily fotky, které přinesl web eXtra.cz.

Kolečko a Vignerová se potkali na večírku v jednom z pražských barů. Nesvačilová na akci chyběla. Večer plný objímání a hlubokých pohledů skončil společným odjezdem v taxíku. Kolečko je gentleman, a tak možná dělal své osudové ženě jen doprovod. Jisté je, že Vignerová, jak dosvědčují fotky, si společně strávený čas užila. Že jí na klidu a pohodě záleží, dokazuje fakt, že následně odmítla komentovat, zda existuje šance na záchranu rodiny. Pokud se něco zlomilo v její prospěch, Aneta si to nechává pro sebe.

Co na společný večer bývalého páru říká Nesvačilová?

Podle webu eXtra.cz na novou situaci Nesvačilová nereagovala příliš dobře. „Je prý nervózní z toho, co se kolem Kolečka zase děje. Denisa se do Petra abnormálně zamilovala. Ta láska je tak velká, že mu odpustí absolutně cokoli. A on je taky ukecávač obecný. I mrtvolu by přesvědčil o tom, že je pořád naživu. Určitě se vymluví na alkohol a kdesi cosi a bude tvrdit, že rozhodně po odjezdu z baru s Anetou nestrávil zbytek noci. Denisa je teď v absolutním šoku, ale nakonec to vstřebá a bude dělat, že se nic nestalo,“ sdělil zdroj bulvárního webu, který hvězdu seriálu Dobré zprávy dobře zná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.