Celebrity

13. prosince 2023 11:45

Karolína Oehmová

Petr Švancara ukázal svůj dům. Vánoční výzdobu dělal sám, má ji i v koupelně

Petr Švancara ukázal svůj krásný dům

Rodilý Brňák a bývalý fotbalista Petr Švancara se pochlubil svým krásným domem, kde bydlí se svou rodinou. Můžete vidět nejen vánoční výzdobu, kterou dělal sám, ale i útulnou ložnici či koupelnu se speciální vanou.

Pochází z Brna a je na to patřičně hrdý. Bývalý fotbalista a velký bavič Petr Švancara žije kousek za hranicemi svého oblíbeného města, v domě, který v předvánočním čase ukázal webu Prima Ženy. „Veškerou vánoční výzdobu jsem v tomto baráku dělal já. Samozřejmě to bylo kontrolováno nejvyšším inspektorem tohoto domu, což je moje paní,“ říká Petr s humorem a dodává, že jediné, co ještě chybí, je stromek. Ten kupují až těsně před Vánoci a letos ho budou ladit do zlaté barvy.

Švancara je pánem koupelny, vanu dává několikrát denně

Výzdobu Petr nepodceňuje ani v koupelně, kde také můžete vidět vánoční světýlka. „Já jsem stále ve vaně. Tahle je i speciální, aby se v ní dalo ležet z obou stran. Je i trochu větší, jelikož budu s věkem kynout, tak abych se tam vlezl. Dávám denně dvě až tři vany, zapnu si hudbu a relaxuji. Koupelnu mám za svůj chrám,“ libuje si Švancara, který dle svých slov chce v tomto domě dožít.

ČTĚTE TAKÉ: Kdy začít s vánoční výzdobou? Čím dříve, tím lépe, říká psycholožka. Světýlka zaženou chmury

Nahlédněte do skříně nebo ložnice

Jak to vypadá u Petra Švancary v ložnici, dětském pokoji dcery či ve skříni manželky, uvidíte v úvodním videu. Bývalý fotbalista přiznal také zažehnanou manželskou krizi, prozradil úspěch manželství i jak společně slaví Vánoce. Na závěr zavzpomínal na své bouřlivé mladistvé vánoční oslavy s kamarády v centru Brna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.