Celebrity

20. září 2023 12:20

Eliška Reiglová

Po hospitalizaci utíkala na natáčení. Jiřina Bohdalová stále pracuje s velkým elánem

Teploty v České republice během konce srpna a ještě na začátku září překračovaly hranici 30 stupňů Celsia. Jiřina Bohdalová (92) tou dobou kvůli vedrům skončila v nemocnici, nenechala se ale odradit od práce a jakmile na lůžku načerpala energii, znovu se do ní vrhla. Nyní neúnavně natáčí nový film.

Přestože je už devadesátnicí, energie má stále na rozdávání a práce se vzdát nehodlá. Stejně jako řada dalších lidí měla Jiřina Bohdalová ovšem co dělat, aby zvládla vedra, která pokračovala i mimo prázdniny a kvůli kterým bylo počasí na koupání ještě v září. Zatímco někdo si užíval u vody, oblíbená herečka skončila v nemocnici.

„Jsem v pořádku, tady se učím. V těch vedrech to nebylo možné vůbec, i mladší lidi kolabovali. Já tedy naštěstí ne. Pozítří, tedy v pondělí, začínám točit,“ řekla Bohdalová pro CNN Prima NEWS krátce poté, co byla hospitalizována. A skutečně, jakmile byla propuštěna, zamířila na natáčení nového filmu.

Elán jí nechybí

Do práce se Jiřina Bohdalová pouští s elánem, který by jí mohly i mladší herečky závidět. Vliv na to má možná i fakt, že nový snímek ji naprosto nadchnul. Ač o něm nechce nic prozrazovat, těší se, až ho diváci uvidí. „Jsem do toho zamilovaná a já už se málokdy zamilovávám,“ prozradila o filmu, na kterém nyní pracuje.

Ač Jiřina Bohdalová v květnu oslavila už 92. narozeniny, stále vypadá skvěle. Recept na dlouhověkost spatřuje legenda české kinematografie ve dvou zásadních věcech. Tvrdí, že je důležité dělat práci, která člověka naplňuje a baví, a nebýt takzvaně přešlechtěný.

Jiřina Bohdalová slavila narozeniny Františka Janečka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.