Celebrity

12. prosince 2022 12:32

Anna Fedorov

Rodiče mě odložili. Nevím, proč. Vidět je nechci, říká adoptivní dcera Hany Čížkové

Jana Rybníčková, která zpívá pod pseudonymem Yanna, prožila několik let v dětském domově. Matka ji tam odložila s tím, že pojedou na výlet. Až v devíti letech se jí ujala herečka Hana Čížková. Toho, že přišla o své biologické rodiče, prý vůbec nelituje. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS se svěřila, že by se s nimi ani nechtěla setkat.

Svou biologickou matku Rybníčková viděla naposledy v sedmi letech. „Nejsou to rodiče, říkám jim autoři. Žila jsem s nimi asi do svých sedmi let. Autorka mě tehdy přišla vyzvednout do školy s tím, že pojedeme na výlet. Už tehdy jsem se zřejmě dostala do přechoďáku a nakonec do dětského domova,“ svěřila se Rybníčková v pořadu Povídej.

Od té chvíle svou matku nikdy neviděla. „Dodnes nevím, proč mě odložili. Po setkání s nimi ale vůbec netoužím. Pro mě to v tu chvíli skončilo a paradoxně jsem ani nebrečela,“ řekla Rybníčková. Zášť vůči rodičům prý vůbec necítí. Naopak je jim vděčná za to, co udělali. „Neublížili mi, vlastně udělali to nejlepší, co mohli. Teď mám skvělou rodinu a jsem ráda za to, co se stalo,“ svěřila se třicetiletá zpěvačka.

V devíti letech se jí ujala česká herečka Hana Čížková. K nové rodině si naštěstí našla rychle cestu. Získala si nejen Čížkovou, ale i jejího manžela a syna. Stejně to vidí i známá herečka: „Od začátku jsme byli rodina. Jezdila k nám na víkendy a vozila jsem jí do školy a můj syn Honzík jezdil s námi. Celou dobu jsem měla pocit, že je moje, že se mi narodila už v tomhle věku.“

Rybníčková v pořadu Povídej vzpomněla, že otec se jí přeci jen jednou ozval – přes soud. „Po skončení studií na konzervatoři mi přišel dopis od soudu s tím, že mě žaluje. Nechtěl doplácet alimenty, že si vydělávám víc než on. To je jediná vazba, která za celá léta proběhla,“ přiznala Rybníčková.

Hana Čížková s dcerou Janou Rybníčkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS pohovořily také o svém první setkání a vylíčily, jak si k sobě našly cestu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.