Celebrity

10. prosince 2022 13:38

Josef Šťastna

Policie stíhá bratra Heleny Vondráčkové. Chtěl zpěvačku poškodit?

Policie zahájila trestní stíhání muzikanta Jiřího Vondráčka (71), panuje totiž podezření, že chtěl poškodit svou sestru Helenu (75). Vondráček měl údajně navést svého známého Jana Šinágla, aby formou dobrovolné dražby vyvedl svůj majetek, a zmařil tak odškodnění své sestře za veřejné pomluvy.

Středočeská policie zahájila trestní stíhání muzikanta Jiřího Vondráčka, s informací jako první přišlo radio Frekvence 1.

„Je nám z toho smutno. Nikdy jsme nečekali, že ve své nenávisti, protože nebylo po jeho vůli, je schopen zajít až takto daleko. Spojit se s takovým člověkem, jako je Jan Šinágl, asi nejprolhanější člověk u nás, který se prokazuje vlastnoručně vyrobeným novinářským průkazem a bez vzdělání se nechává titulovat jako politolog a do státních orgánů, jako jsou Senát nebo Rada ČT, se chodí zdarma najíst, je jen ukázka jeho charakteru,“ napsali pro Frekvenci 1 na adresu Vondráčka jeho sestra Helena s manželem Martinem Michalem.

Jak se má Lucie Vondráčková:

„Je to bohužel smutek a stydíme se za jeho chování,“ dodali manželé s tím, že z chování Jiřího Vondráčka jsou velmi roztrpčení.

Jiří Vondráček mlčí a nevyjadřuje se

Sám hudebník, proti kterému policie zahájila trestní stíhání, se k celé věci nevyjádřil. Vztahy mezi oběma sourozenci v posledních letech dobré nebyly.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.