Podzim na Prima SHOW: To nejlepší z českých i zahraničních reality show

UP-Život zalitý sluncem IMG/teaser

Nejnovější, jedenáctý kanál skupiny Prima přinese na podzim pestrou nabídku těch nejlepších a nejoblíbenějších českých i zahraničních reality show. Poplakejte si u dojemných, láskyplných momentů, žasněte nad dechberoucími proměnami, inspirujte se radami odborníků na zdravý životní styl anebo se královsky bavte při sledování nejrůznějších talentů.

V pořadu Jste to, co jíte sledujte příběhy lidí, kteří se rozhodli zhubnout a změnit celý svůj život. Budou se řídit radami odborníků a dodrží úkoly a diety, které je dostanou k vytouženému hubenému snu? V reality show Farmář hledá ženu není hlavním snem hubnutí, ale láska. Osamělí farmáři se snaží najít partnerky, jež se nezaleknou náročné práce a budou stát po jejich boku v dobrém i zlém.

Úspěšné zahraniční reality show na Prima SHOW

Zahraniční reality show na obrazovce na podzim zastoupí Svatba na první pohled, jejíž americkou verzi si už teď můžete přehrát on-line na iPrima.cz. Známý pořad, ve kterém se páry složené týmem expertů poprvé potkají až před oltářem, nás tentokrát seznámí s australskými novomanželi. Vydrží jim to?

Aby se svatba vydařila, je třeba najít pro nevěstu ty správné šaty. O tom by vám mohli vyprávět expertky z reality show Tyhle šaty beru! Dokonale se vyznají v nejnovějších módních trendech a potrpí si na naprostou dokonalost. Odhalte, co se děje v zákulisí jednoho z největších a nejvyhledávanějších svatebních salonů v Americe.

V pořadu O 100 % hezčí se lidé dozvědí, co si ostatní skutečně myslí o jejich vzhledu a stylu. A pak přijde tým profesionálních expertů, který má jediný úkol: udělat je o 100 % hezčí!

O skvělou zábavu se postarají také reprízy veleúspěšné show nabité těmi nejrůznějšími talenty Česko Slovensko má talent!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.