Nečekaná farmářská svatba! Účastníci seznamovací show si řekli své ano

Farmář hledá ženu (12) – Účastníci svatby

Láska si najde cestu. Ve známé seznamovací reality show spojila dva lidi, kteří o sebe původně vůbec neusilovali. Nakonec se ale nejenom zamilovali, nýbrž i vzali! Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak zaskočili ostatní účastníky slavného pořadu, když z nich učinili svatebčany.

Moderátorka Laďka Něrgešová může být spokojená. I další řada oblíbeného seznamovacího pořadu měla smysl a úspěšně dala dohromady hned dva páry. Svou vyvolenou totiž našel nejenom farmář Josef, který Veroniku už stihl seznámit se svými přáteli. Láska netušeně vykvetla i mezi jednou nápadnicí a nápadníkem.

Zatímco Michal se ucházel o půvabnou farmářku Andreu, Jana chtěla bojovat o Zdeňka. Ani jeden z nich ale štěstí na farmě nenašel. Sympatická Jana byla svědkem Zdeňkova návratu ke svůdné bývalce a překvapivé žádosti o ruku. Michal sice strávil s Andreou příjemný víkend, ovšem z její strany jiskra nepřeskočila. Oba si tak nejprve vylévali svá srdce.

Vzájemné porozumění postupem času přerostlo v mnohem hlubší cit. „Kdyby mi tenkrát, když jsme se na zámečku viděli poprvé, někdo řekl, že se s ní dám dohromady, odpověděl bych mu, že to tedy rozhodně ne. Že není můj typ,“ připouští Michal. Vzápětí ale s úsměvem dodává: „A teď jsem šťastný za to, že ji mám.“

Ačkoliv se Michal nakonec zamiloval do Jany, mezi ním a farmářkou Andreou přece jen něco vzniklo – hezké přátelství. V závěrečném dílu pořadu Farmář hledá ženu, který uvidíte v pondělí večer na Primě, se Michal svěří, že je za to rád. „Přátelství je kolikrát víc než nepovedený vztah,“ je přesvědčený zelenooký sympaťák, jemuž dává za pravdu i sama Andrea. Ta se netají tím, že za nejnepříjemnější okamžik celého natáčení považuje chování Míry a jeho ostrá slova.

Osudná noc Františka a Lucky

Na rozbor citů dojde i u Františka, který si k sobě na statek pozval Lucii a Štěpánku. I když společný víkend strávil ve finále se Štěpánkou, kterou se snažil dostat na pokoj za každou cenu, od začátku mu byla sympatičtější Lucka. Na zámečku moderátorce Laďce Něrgešové dokonce práskne, co se mezi nimi odehrálo hned první večer na farmě.

Básník Pavel se rozhodl posledního setkání nezúčastnit. Obě jeho nápadnice, které si pozval k sobě domů, ale dorazily. Elena, jež Pavla označila za energetického upíra, prozradila, že z její strany zájem nevyprchal. „Stála jsem o něho hodně a stojím dosud. Problém je v tom, že on nechce mě,“ překvapí svým vyznáním.

I další řada známé seznamovací reality show dokázala, jak složité jsou mezilidské vztahy a že láska může vzniknout i tam, kde by to nikdo nečekal. Naději to dává nejen Kataríně, jedné z nejvýznamnějších žen celé show, která chytila svatební kytici a nepřestává doufat, že najde svou spřízněnou duši. Třeba se časem zrodí i více než dvě zamilované dvojice.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.