Zásnuby se ruší! Pochopila jsem, že tebe nechci, vyslechne si farmář Zdeněk

Farmář hledá ženu (12) – Tebe nechci

U farmáře Zdeňka je to jako na horské dráze. V jeden moment září štěstím a plánuje svatbu a o několik týdnů později je vše jinak. Partnerka Lenka od něho utekla a její návrat je v nedohlednu. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, co je důvodem jejího odchodu a proč tvrdí, že Zdeňka už nechce.

Námluvy probíhaly u Zdeňka na farmě dost netradičně. Po vyřazení první nápadnice se u něho na statku objevila jedna z nejvýznamnějších žen celé seznamovací reality show. Katarína měla za úkol nerozhodnému Zdeňkovi poradit, která z přítomných dam se k němu hodí nejvíce. Vše se ale ještě více zkomplikovalo ve chvíli, kdy se nečekaně objevila jeho svůdná bývalka.

Expartnerka Lenka znovu zamotala svéráznému farmářovi hlavu. Zdeněk si uvědomil, že jeho city k ní jsou stále velmi intenzivní a právě ona je tou vyvolenou, s níž chce strávit zbytek života. Nakonec ji před zraky zbylých dvou nápadnic požádal o ruku. Díky účasti v pořadu prý totiž zjistil, že stojí pouze o ni.

Ačkoliv to vypadalo na happy end, a Zdeněk měl dokonce i jasný rozmnožovací plán, ze zasnoubení sešlo. „Jak jsi ty musel jít do Farmář hledá ženu, abys pochopil, že chceš mě, já jsem díky této zkušenosti pochopila, že nechci tebe,“ dozví se farmář od Lenky při závěrečném setkání. Moderátorka Laďka Něrgešová je z těchto slov očividně zaskočená. Takový konec rozhodně nečekala.

Závažné důvody rozchodu

Za neustálými problémy tohoto páru stojí podle Zdeňka především nedůvěra a žárlivost. Lenka se ale svěří, že pravé důvody jejích odchodů od partnera jsou mnohem závažnější. „Fyzický a psychický teror jak mě, tak mých dětí,“ šokuje Lenka v posledním díle reality show Farmář hledá ženu, který uvidíte v neděli večer na Prima SHOW. „Pět let stačilo,“ dodává rezolutně a z jejího vyjádření je patrné, že toto rozhodnutí jen tak nezmění.

Přestože Zdeněk její obvinění popírá a zásadně s nimi nesouhlasí, Lenka je neoblomná. I když otec jejich syna nepřestává tvrdit, že ji miluje, už mu jednoduše nevěří. Je přesvědčená, že jsou to jen plané řeči. Jeho chování tomu prý nenasvědčuje. Může tento vztah ještě skončit šťastně? Nebo si Zdeněk už dveře k Lenčinu srdci zcela uzavřel? Jisté je, že pokud ji nechce definitivně ztratit, bude o ni muset pořádně zabojovat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.