Celebrity

13. června 2022 10:20

Milan Rozšafný

Populární influencer Jirka Král se stal otcem. Syn dostal staré hebrejské jméno

Hvězda sociálních sítí a bývalý youtuber Jirka Král přivítal s manželkou Karolínou na světě svého prvního potomka. Na sociálních sítích se pochlubil jak společnou fotkou, tak jménem syna i jeho mírami.

Jméno Jirky Krále je na českých sociálních sítích velkým pojmem. Patřil u nás do první úspěšné generace youtuberů a jako první na domácí scéně překonal na oblíbené platformě hranici milionu odběratelů. Své mladé diváky pak bavil zábavnými videi či hraním her. I když před více než třemi lety pověsil svou youtuberskou kariéru na hřebík a stal se podnikatelem, zůstal velmi populárním a vlivným influencerem, jenž už se na Instagramu blíží k hranici milionu followerů. A nyní navíc zažívá nejšťastnější období svého života.

Potomek se nedávno narodil také rybáři Jakubu Vágnerovi. Jak se na něj připravoval?

O víkendu totiž jeho manželka Karolína, známá jako influencerka Little Kao, porodila jejich toužebně očekávané první dítě! Syn dostal nádherné jméno David a podle všeho je to pořádný kus chlapa. „Včera v noci se nám narodil Davídek. Maminka i miminko jsou v pořádku. Je to velkej kluk, 4 310 gramů a 55 cm,“ pochlubil se na Instagramu hrdý tatínek. Na malého Davídka doma čeká luxusní bydlení, které dával šťastný pár v uplynulém roce dohromady a s jednotlivými úpravami se chlubil na sociálních sítích.

Fanoušci šťastné manžele, kteří v létě oslaví dva roky od svatby, bombardují gratulacemi. Štěstí v rodině Králových navíc nebude mít konce. Těhotná je totiž také Králova sestra, úspěšná youtuberka Katka Kvapilíková, u níž je příchod v pořadí již druhého potomka také na spadnutí. V této rodině se zkrátka daří na všech frontách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.