BONUS: Videoreportáž z natáčení příštího Ano, šéfe! v restauraci U Kaštanů

Ano, šéfe! VII (5) Making-of U Kaštanu

Další extra pohled za scénu natáčení premiérového dílu pořadu Ano, šéfe! je tady. Tentokrát akce proběhla v pražské restauraci U Kaštanů pod taktovkou režiséra Víta Klusáka. Díl bude určitě zajímavý i tím, že problém tady není v kuchyni, ani ve vzhledu podniku...

Premiérový díl Ano, šéfe! z restaurace U Kaštanů si nenechte ujít v pondělí ve 21.30 na Primě.

Tento podnik má na první pohled překvapivě celkem nudný příběh. Jak o něm na začátku natáčení prohlásil i Zdeněk Pohlreich. „Je to vlastně taková soudobá česká hospoda: čistá, s hezkým interiérem, bohužel to jídlo těžce pokulhává. Je to takovej trochu podprůměr toho, co by se očekávalo v hospodách, který vypadaj takto,“ míní šéf. Je jasné, že do takové hospody nemají lidé důvod, se vracet.

Všechny jsou "Kiki"

Všechna ta zdánlivá "nuda" se brzy po rozkoukání na místě činu vytrácí.

Postupně začínají vycházet najevo malé podvody a podrazy, kterých majitelé restaurace, kamarádi Jiří Háva a Pavel Andrle, využívali ke zviditelnění svého „šedého“ podniku.

Jeden z nich, Jiří, si pak například nepamatuje jména zaměstnankyň. Jednu z nich oslovuje univerzálně „Kiki“.

Podivná internetová prezentace

Tvůrcům kuchařské show neunikne nic. „Zjistili jsme třeba, že pan majitel vydával svého kuchaře za neuvěřitelnou hvězdu, která na Novém Zélandu vedla nějakou super kuchyň v nějakém super hotelu,“ vzpomíná na až úsměvný podvůdek režisér aktuálního dílu Vít Klusák.

Kdo vlastně byl, nebo nebyl, na Novém Zélandu, se bude v pondělním Ano, šéfe! ještě hodně řešit.

Více o záhadné stáži v pětihvězdičkovém hotelu prozradí předpremiérové video v článku níže:

V pondělním dílu Ano, šéfe! z restaurace U Kaštanů ještě uvidíte:

(schneidy)