Jak šéf učil slovenské „dubové palice“ dělat halušky víc sexy

Pamatujete poslední z řady dílů toho nejlepšího z pořadu Ano, šéfe!? Zdeňka Pohlreicha pozvali do Slovenské koliby v Jasné v Nízkých Tatrách. Na začátku tady kritizoval nabídku opravdu těžkých jídel. A na konci? Dívejte se ve čtvrtek 3. ledna od 22.30 na Primě.

V kolibě Šéf navrhoval, že by to chtělo něco více sexy a hlavně lehčího. Pak ale zjišťuje, že lidé se sem vracejí právě kvůli těmto těžkým tradičním pokrmům a kořalce.

The Best of díl Ano, šéfe! ze Slovenské koliby vysíláme ve čtvrtek 3. 1. 2019 ve 22.30 na Primě.

„Možná jsem vůbec nepochopil, kam jsme to vlastně přijeli,“ diví se šéf po druhé návštěvě koliby.

Hospůdku provozují dva bratři Pavol a Tomáš Iglovi. A viditelně si dost věří. Oba třicátníci sjezdili svět, mladší Tomáš hrál hokej v Kanadě a Americe, Pavol dělal baviče v turistických resortech napříč Evropou.

Šéf se jim od začátku snaží trochu poradit, co by šlo zlepšit. Pokaždé se ale dozvídá, že „to už jsme udělali“. Jak uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, všechno, co mu bratři tvrdí, není tak úplně pravda. Koliba podle nich prostě nemá chybu, stačí, aby se o ní lidé dozvěděli a bude pořád plno.

Šéf ochutnává, v kuchyni se pije na kuráž:

Sdílejte článek
Štítky Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.