Šéf chystá v restauraci U Kaštanů převrat v menu. Poprvé v historii Ano, šéfe!

Ano, šéfe! VII (5) - upoutávka

V dalším premiérovém dílu kuchařské show Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich podívá do pražské restaurace U Kaštanů. Spolužáci a kamarádi Jirka a Pavel pocházejí z Vysočiny a rozhodli se, že dobudou Prahu. Mají pocit, že se restauraci nedaří.

Premiérový díl Ano, šéfe! z restaurace U Kaštanů si nenechte ujít v pondělí ve 21.30 na Primě.

„Je to vlastně taková soudobá česká hospoda: čistá, s hezkým interiérem, bohužel to jídlo těžce pokulhává. Je to takovej trochu podprůměr toho, co by se očekávalo v hospodách, který vypadaj takto,“ prohlásil Zdeněk Pohlreich po první návštěvě jinak celkem prosperujícího podniku, kam se ale nemají lidé důvod vracet.

Během natáčení také postupně začínají vycházet najevo malé podvody a podrazy, kterých majitelé restaurace, kamarádi Jiří Háva a Pavel Andrle, využívali ke zviditelnění svého „šedého“ podniku.

Jiří, si pak například nepamatuje jména zaměstnankyň. Jednu z nich oslovuje univerzálně „Kiki“.

Podivná stáž na Novém Zélandu

Tvůrcům kuchařské show neunikne nic. „Zjistili jsme třeba, že pan majitel vydával svého kuchaře za neuvěřitelnou hvězdu, která na Novém Zélandu vedla nějakou super kuchyň v nějakém super hotelu,“ vzpomíná na až úsměvný podvůdek režisér aktuálního dílu Vít Klusák.

Kdo vlastně byl, nebo nebyl na Novém Zélandu, se bude v pondělním Ano, šéfe! ještě hodně řešit.

Více o záhadné stáži v pětihvězdičkovém hotelu prozradí předpremiérové video v článku níže:

V pondělním dílu Ano, šéfe! z restaurace U Kaštanů ještě uvidíte:

(schneidy)