Sledujte online Ano, šéfe! z restaurace Pod Lesem a ojedinělý souboj šéfkuchařů

Pusťte celou pondělní epizodu online hned v úvodu. V tomto dílu oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich zůstal doma. Navštívíl restauraci Pod Lesem na Jílovišti, kde také bydlí. Podařilo se mu do restaurace, kde není problém kvalita jídla, ale spíše její atmosféra, nalákat lidi?

Pod Lesem došlo na očekávaný souboj dvou kuchařských eg. Respektovaný šéfkuchař Libor Krušinský si to u sporáku rozdal se Zdeňkem.

„To už jsme dlouho neměli, že bychom přišli někam a neměli jsme k tomu, co říct,“ konstatuje Zdeněk Pohlreich. Jídlu se totiž opravdu nedá nic vytknout. Ale stačí to k vybudování opravdu úspěšné restaurace?

Více bonusů a vybraných scén sledujte kdykoliv online na Prima PLAY.

Tentokrát měl Zdeněk rovnocenného soka. Libor má za sebou nejen zahraniční zkušenosti, ale šéfoval kuchyním například v Chateau Mcely nebo ve francouzské restauraci Obecního domu v Praze.

Zdeněk Pohlreich z vlastní zkušenosti moc dobře ví, že tento kuchař svoji práci umí. Jinak by do podniku dobrovolně nechodil jíst spolu s manželkou.

Na jeho vkus akorát Libor například omáčky připravuje "po staru" – moc husté, takže se začínají na jejich povrchu po chvíli na talíři tvořit lehké škraloupy. Zdeněk Pohlreich fandí lehčím variantám.

Kdo má pravdu a čí varianta pokrmu je ve výsledku chutnější, se rozhodne poměřit v souboji.

Podívejte se na celou akci a její výsledek v následujících scénách:

Je navařeno a jde se porovnávat výsledek. Podívejte se na hodnocení:

Jak se tento díl natáčel a co k němu řekl režisér Vít Klusák nebo Zdeněk Pohlreich, se podívejte na videu v následujícím článku:

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.