Sledujte šéfa v pražské restauraci U Kaštanů online na Prima PLAY

Nyní je celá pondělní epizoda k vidění online hned v úvodu. V tomto premiérovém dílu kuchařské show Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich podíval do pražské restaurace U Kaštanů. Spolužáci a kamarádi Jirka a Pavel pocházejí z Vysočiny a rozhodli se, že dobudou Prahu. Mají pocit, že se restauraci nedaří.

Další premiérový díl Ano, šéfe! z restaurace U Kaštanů si nenechte ujít v pondělí ve 21.30 na Primě. Bonusy z pořadu, vybrané scény i ostatní epizody, si můžete přehrát kdykoliv na webu Prima PLAY.

Více k dílu z restaurace U Kaštanů:

„Je to vlastně taková soudobá česká hospoda: čistá, s hezkým interiérem, bohužel to jídlo těžce pokulhává. Je to takovej trochu podprůměr toho, co by se očekávalo v hospodách, který vypadaj takto,“ prohlásil Zdeněk Pohlreich po první návštěvě jinak celkem prosperujícího podniku, kam se ale nemají lidé důvod vracet.

Během natáčení také postupně začínají vycházet najevo malé podvody a podrazy, kterých majitelé restaurace, kamarádi Jiří Háva a Pavel Andrle, využívali ke zviditelnění svého „šedého“ podniku.

Jiří si pak například nepamatuje jména zaměstnankyň. Jednu z nich oslovuje univerzálně „Kiki“.

Podivná stáž na Novém Zélandu

Tvůrcům kuchařské show neunikne nic. „Zjistili jsme třeba, že pan majitel vydával svého kuchaře za neuvěřitelnou hvězdu, která na Novém Zélandu vedla nějakou super kuchyň v nějakém super hotelu,“ vzpomíná na až úsměvný podvůdek režisér aktuálního dílu Vít Klusák.

Kdo vlastně byl, nebo nebyl na Novém Zélandu, se bude v pondělním Ano, šéfe! ještě hodně řešit.

Takto proběhl šéfův návrat do restaurace U Kaštanů:

Více o záhadné stáži v pětihvězdičkovém hotelu prozradí video v článku níže:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.